Foto konkurso „Zarasai, Zarasai mėlynieji“ baigiamieji rezultatai

Baigėsi foto konkurso „Zarasai, Zarasai mėlynieji...“ balsavimas patiktukais bibliotekos Facebook paskyroje. Laukėme fotografijų, kuriose užfiksuota Zarasų rajono gamta, žmonės, architektūros paminklai bei renginiai ir kt. Kvietėme įamžinti Zarasų krašto savitumą, grožį, patrauklumą ir vertybes. Juk tokie gražūs Zarasai ypač pavasarį, kai kyla melsvas rūkas, ežeran leidžiasi saulė, obelų žieduose paskendę sodybos, auksiniais saulės spinduliais nutvieksti bažnyčios bokštai ir taip galima būtų vardinti ir vardinti be pabaigos.
Deja, konkursui buvo pateiktos tik 7 fotografijos. Sveikiname konkurso nugalėtojų trejetuką! Dėkojame visiems dalyvavusiems.

Skaityti daugiau...

Knygų BLIC turas Zarasų viešojoje bibliotekoje

Kviečiame. Knygų BLIC turas Zarasų viešojoje bibliotekoje 2021 m. birželio 15 d. 10:30 val. Renginys nemokamas, skirtas 6 – 10 metų vaikams. Kviečiame registruotis iš anksto tel. 8 385 52020.

Skaityti daugiau...

Vaikus kviečiame į edukacines veiklas „LEGO robotika"

Kviečiame vaikus nuo 6 metų ir tėvelius į „LEGO MINDSTORS robotika" veiklas. 
KUR: Zarasų viešoji biblioteka,Vaikų literatūros skyrius
KADA: Birželio mėnesį  kiekvieną trečiadienį, nuo 15:00 val. 
Norime jaunuosius kūrėjus padrąsinti ir supažindinti su robotų konstravimo ir programavimo pagrindais. Tai prasmingas ir smagus laiko praleidimas visai šeimai.

Kviečiame registruotis iš anksto tel. (8 385) 52020.

Skaityti daugiau...

Išgyvenę istoriją

Minime 80-ąsias 1941 m. masinio Lietuvos gyventojų trėmimo į Sibirą metines. Turbūt nedaug pasaulyje yra tautų, patyrusių tokį ilgą, slogų ir žiaurų likimo kelią kaip lietuviai. Skaitytojų aptarnavimo skyriuje parengta paroda „IŠGYVENĘ ISTORIJĄ“. Knygose E.Gudonytės „Karta nuo Sibiro“, A.Katiliaus „Tremtinio užrašai“, D.Teišerskytės „Ir aš ten buvau“, A.Sadecko „Tėvyne, ilgesy miriau“ pasakojama tremtį patyrusių žmonių išgyvenimai. Žinyne „Tremties kalinimo vietos“ straipsniai parengti pagal buvusių tremtinių ir politinių kalinių prisiminimus. Daug populiarumo sulaukusios lietuviškų šaknų turinčios amerikiečių rašytojos Rūtos Šepetys romanai „Druska jūrai“ ir „Tarp pilkų debesų“. Pagal šį romaną režisieriaus Mariaus Markevičiaus ir prodiuserio Žilvino Naujoko sukurto filmo tuo pačiu pavadinimu pasaulinė premjera įvyko Los Andželo kino festivalyje ir sulaukė didžiulio susidomėjimo.

Skaityti daugiau...

Subkategorijos