Kai skamba muzika ir literatūra...

2014 10 10

Visą vasarą Zarasų viešoji biblioteka kvietė vaikus skaityti kitaip, per gamtos pažinimą, knygų mainus, mados ir teatro magiją, literatūros ir menų sembiozę. Edukacinės literatūros sklaidos programos „Vasarą skaitome kitaip 2“ užsiėmimų baigiamuosius akordus vainikavo susitikimas su aktoriumi, kompozitoriumi Vaidu Lengvinu ir fantastinių knygų vaikams trilogijos „Vaivorykščių arka“ rašytoja bei knygų iliustratore Neringa Vaitkute.

Aktorius muzikantas V. Lengvinas muzikos ir pasakos traukinuku su mažaisiais pabiručiais keliavo per pasisveikinimų, talentų, žinių, dainų stoteles. Improvizuoti ir kurti fantastinį pasaulį, kuriam svarbu daug skaityti ir turtinti savo žodyną kvietė N. Vaitkutė.

Kiek daug šypsenų ir džiaugsmo buvo vaikų veiduose. O kiek juoko ir muzikos skambėjo bibliotekos skaitykloje. Akimirkas iš renginio galite peržiūrėti video reportaže

Parengė Inesa Dumbravienė,
Zarasų viešosios bibliotekos atstovė ryšiams su visuomene