Per knygą, per žodį, per spalvą

2014 09 22

Vis vėsesni rytai ir vakarai, saulutė slepianti savo spindulius, nuo obelų žemėn bumbsintys obuoliai primena, kad vasarėlė jau pasibaigė, o pas mus atkeliavo rudenėlis. Baigėsi Magučių bibliotekoje edukacinė literatūros sklaidos programa vaikams ir jaunimui „Vasarą skaitome kitaip 2“.

Bibliotekoje įvyko jau paskutinysis šios programos užsiėmimas. Susirinkusieji apžiūrėjo kvilingo technika sukurtus papuošalus, papje maše būdu sukurtas Batuoto katino kaukes, įvairius piešinius, pasimatavo skrybėlę, klausėsi Šarlio Pero pasakos „Batuotas katinas“, drąsiausieji vaidino katiną. Mažiausieji dalyviai iš plastilino lipdė gėlių žiedus – vasarėlės prisiminimą, primerkė jų pilną vazelę.

Iš Aistės, Agnės, Arno ir Viktorijos piešinėlių sukūrėme rankraštinę knygelę „Žydi, kvepia, gydo“.

Rinkome aktyviausius, kūrybingiausius, daugiausiai knygelių perskaičiusius programos dalyvius. Šie vardai teko Viktorijai, Aistei, Agnei, Ignui, Donatui, Andriui. Jiems atiteko ir prizai. Pūsdami vėjo malūnėlius vaišinomės saldainiais.

Programos dalyvių darbeliais galės grožėtis bibliotekos lankytojai, o dalyviai gyvendami prisiminimais lauks kitos vasaros, kitų užsiėmimų.

Zina ČERNOVIENĖ,
Magučių bibliotekos vyr. bibliotekininkė

Vasaros skaitymų programą remia Lietuvos kultūros taryba