Paveikslėlis pasakai

2014 09 10

Antalieptės bibliotekoje „Vasarą skaitome kitaip 2“ edukaciniai užsiėmimai tęsėsi ir rugpjūčio mėnesį. Ir vėl mus sukvietė pasakos.

Jos sukelia liūdesį, jaudulį, užuojautą, iškelia klausimų, bet visados baigiasi laimingai. Pasakose yra pamokymų, padedančių mums brautis per gyvenimo sunkumus.

Per šį susitikimą skaitėme įvairių tautų ir laikų pasakas. Visos įdomios ir prasmingos. Po skaitymų mūsų rankelės kūrė paveikslėlį pasakai. Naudojome įvairiausias medžiagas ir spalvas. Kiekvieno darbelis nepakartojamas ir žavingas.

Antalieptės bibliotekoje dažnai lankosi savanoriai. Štai ir šį kartą Mariam ir Laura iš Armėnijos, Lee iš Airijos domėjosi vaikiškomis knygelėmis, o ypač patiko spalvingos iliustracijos.

Halina STRIŠKIENĖ,
Antalieptės padalinio vyr. bibliotekininkė

Vasaros skaitymų programą remia Lietuvos kultūros taryba