• Ančiukas Donaldas švenčia 80-ąjį gimtadienį!

  2014 06 11

  Šiandien Vaikų literatūros skyriuje susirinkusiems vaikams buvo pristatytas V. Disnėjaus animacinis filmas „Geriausios Donaldo istorijos“, kurį sudaro 7 trumpi filmukai, sukurti nuo 1937 m. iki 1947 m. Į šią vaizdajuostę surinkti patys juokingiausi Donaldo nuotykiniai filmukai. Pasižiūrėję keletą jų bandėme nusipiešti šį juokingą herojų.

  Skaityti daugiau...
 • Aš ir gamta

  2014 07 04

  Magučių bibliotekos jaunieji lankytojai dalyvavo jau trečiajame literatūros sklaidos programos „Vasarą skaitome kitaip 2“ užsiėmime „Aš ir gamta“.

  Skaityti daugiau...
 • Atgaiva kūnui ir sielai

  2014 08 08

  Gražų ir karštą pirmąjį rugpjūčio savaitgalį Antalieptė šurmuliavo nuo joje vykusių renginių.

  Skaityti daugiau...
 • Augame stilingi ir madingi

  2014 09 10

  Grožis, stilius ir mada – neatskiriamos sąvokos. Stilingi nori būti ir vaikai. Kaip tokiais tapti?

  Skaityti daugiau...
 • Būk gamtos draugas!

  2014 07 04

  Literatūros sklaidos programa „Vasarą skaitome kitaip 2“ startavo ir Degučių bibliotekoje. Vaikučiai susirinko į pirmąjį kūrybinį užsiėmimą „Draugauk su gamta“. Užsiėmimo metu su mažaisiais dalyviais kalbėjome apie augalus ir gyvūnus, Degučių kaimą supantį grožį – miškus, laukus, pievas, ežerus, kalvas...

  Skaityti daugiau...
 • Draugauk su biblioteka ir gamta

  2014 07 22


  Saulėtą ir kaitrią liepos 8 dieną, Dusetų K. Būgos biblioteka pakvietė lankytojus į vasaros skaitymo programą „Vasarą skaitome kitaip 2“. Dalyvius bibliotekininkė supažindino vasaros skaitymui skirtomis naujomis ir įdomiomis knygomis bei parengta užsiėmimų programa. Vaikai žais, skaitys, siūs, pieš, bendraus – prasmingai praleis laiką.

  Skaityti daugiau...
 • Draugauk su gamta

  2014 06 04

  Vos prasidėjus vaikams vasaros atostogoms bibliotekoje pilna įdomios veiklos. Birželio 3 dieną bibliotekoje vyko skaitymai „Draugauk su gamta“.

  Skaityti daugiau...
 • Eime į gamtą!

  2014 08 08

  Saulėtą šeštadienio dieną jaunieji imbradiškiai skubėjo į  trečią „Vasarą skaitome kitaip 2“ kūrybinį užsiėmimą. Kadangi oras buvo puikus, visi draugiškai įsikūrėme bibliotekos kiemelyje. Bibliotekininkė pristatė S. Paltanavičiaus knygą „Eime į gamtą!“,  kuri kviečia mažuosius smalsučius į nuostabią, įspūdžių ir žinių kupiną kelionę po paslaptingą gamtos pasaulį.

  Skaityti daugiau...
 • Gamta – puikus mokymosi ir kūrybos laukas

  2014 09 18

  Besibaigiant vasarai, Salako bibliotekoje prasidėjo edukacinių pamokėlių ciklas pagal S. Paltanavičiaus knygą „Eime į gamtą. Jaunieji bibliotekos lankytojai kasdieną kviečiami į naują žinių ir įspūdžių kupiną kelionę po paslaptingą žinių pasaulį. Teminių pamokėlių metu vaikai susipažįsta  su pasirinkta  tema, pasidalina savo žiniomis, atsakymų ieško informaciniuose leidiniuose ar internete, kuria darbelius gamtos tema.

  Skaityti daugiau...
 • Gamtos abėcėlė

  2014 06 16

  Vasaros laukia visi, bet labiausiai vaikai. Ir kaip nelaukti, jei nereikia anksti keltis, eiti į mokyklą, ruošti pamokų. Vanduo, dviratis, kompiuteris, draugai, kelionės, uogos, grybai, begalė vaikiškų nuotykių ir išdaigų. O kai nuo visko pavargsti, galima ir knygą paskaityti, ir į biblioteką užsukti. Edukacinėje literatūros sklaidos programoje „Vasarą skaitome kitaip 2“ Antazavės bibliotekos vaikai susipažino su Lietuvos Raudonąja knyga.

  Skaityti daugiau...