Knygų iliustratorės dailininkės Marijos Smirnovaitės parodoje „Bijau varlės“ intriga lankytojui!

2020 05 18

Vaikiškų knygų iliustratorės dailininkės Marijos Smirnovaitės parodos „Bijau varlės“ darbai sukurti Nacionalinės premijos laureato rašytojo Juozo Erlicko to paties pavadinimo knygai. Intriga – iliustracijose M. Smirnovaitė įkomponavo ir paties autoriaus piešinius, susiedama su savo iliustracijomis. Atidžiai apžiūrėkite eksponuojamas iliustracijas ir atraskite J. Erlicko piešinius!!!

„Bijau varlės"  iliustracijų sąrašas:

1. Man patinka
2. Keistas švarkas
3. Mano seno senelio vakaras
4. Širdis
5. Sapnas su Australija
6. Kvailas eilėraštis
7. Ir gyvatės bijau
8. Ugnelė
9. Užrašas ant vabalėlio N. Kapo
10. Vasaros palydos
11. Piktas dėdė nori būti mažas
12. Rugpjūtis, paliekantis mane
13. Šventės
14. Pieno fabrikėlis
15. Bijau varlės
16. Mano piešinys
17. Baisūs namai (Nuotraukos nėra!)

Kviečiame apsilankyti bibliotekoje ir susipažinti su dailininkės iliustratorės Marijos Smirnovaitės kūryba.Smirnovaitės

Pagal leidyklos „Tyto alba“ pateiktą informaciją parengė Zina Černovienė, Zarasų viešosios bibliotekos vyresnioji bibliotekininkė