Poetė Meilė Kudarauskaitė susitiko su zarasiečiais

Kaip gaivus vasaros lietus sušildė ir atgaivino literatūros vakaras „Žodeliavimai“ su kraštiete, poete Marija Meile Kudarauskaite ir humanitarinių mokslų daktare, literatūrologe Žydrone Kolevinskiene, vykęs Zarasų viešojoje bibliotekoje.

Skaityti daugiau...

Tarptautinė bučinių diena

Liepos 6-ąją minime ne tik itin svarbią mūsų valstybei datą – Mindaugo karūnavimo dieną. Yra ir dar viena linksma diena švęsti ir, žinoma, bučiuotis - Tarptautinė bučinių diena. Taigi, kviečiame jus susipažinti su įdomiausiais faktais apie tai, kuo išreiškiame savo meilę – bučinius.

Skaityti daugiau...

Edukacinis užsiėmimas „(Ne)bijau varlės"

Bet - iš baimės nors drebu,/ Šiaip jau varlę aš gerbiu, - / Į mane kai pasižiūri, / Aš matau, kad proto turi. / J. Erlickas /. Varlių dydžiai yra labai skirtingi. Jie siekia nuo 8 mm iki 32 cm. Odos spalva taip pat įvairi. Tai gali būti žalia, ruda, raudona, mėlyna, geltona, violetinė, dėmėta, dryžuota.

Skaityti daugiau...

Liepos 6-ąją švenčiame Valstybės dieną

Valstybės diena yra Lietuvos valstybinė šventė, kuri yra švenčiama liepos 6 d. minint pirmojo ir vienintelio Lietuvos karaliaus Mindaugo karūnaciją. Diena oficialiai yra švenčiama nuo 1991 m.

Skaityti daugiau...

Subkategorijos