Nuo mazgaraščio iki raidės

„Žmonės sukūrė kalbą aiškintis tarpusavyje, o ne vienam kitą apgaudinėti“, - rašė italų rašytojas Aleksandras Mandzonis. Kalba ir raštas turi didelę įtaką žmonių pasauliui. Dabar be kalbos ir rašto mes sunkiai įsivaizduotume bendravimą, pažinimą ir daug kitų žmogui svarbių dalykų. 

Skaityti daugiau...

Poeto Justino Marcinkevičiaus „Pažinimo medžio“ auginimas Zarasų viešojoje bibliotekoje.

Rugsėjo 23 dienos popietę Zarasų viešojoje bibliotekoje vyko susitikimas su aktoriumi Ignu Ciplijausku. Aktorius skaitė Justino Marcinkevičiaus poemą „Pažinimo medis“.

Skaityti daugiau...

„Nieko rimto“ skaitymo konkursas

Knygų leidykla „Nieko rimto“ vasaros metu surengė jauniesiems skaitytojams konkursą, kuriame dalyvauti pakvietė ir Zarasų viešosios bibliotekos skaitytojus. Vasaros pramogų vilionėms atsispyrė ir konkurse dalyvavo net 29 Zarasų miesto gyventojai ir vasarotojai. Po vieną leidyklos „Nieko rimto“ išleistą knygą perskaitė 15 bibliotekos skaitytojų, po dvi knygas – vienuolika skaitytojų. Po 3 knygas įveikė du bibliotekos skaitytojai : Gabrielė Anufrovič ir Nikita Baranovskis.

Skaityti daugiau...

Mikalojui Konstantinui Čiurlioniui - 145

Šiemet lietuvių kompozitoriui ir dailininkui Mikalojui Konstantinui Čiurlioniui sukanka 145-osios gimimo metinės. Šia proga Zarasų viešosios bibliotekos mediatekoje surengta paroda „M. K. Čiurlioniui – 145“, kurioje eksponuojamos ne tik knygos, natos, bet CD, DVD ir vinilinės plokštelės.

Skaityti daugiau...

Subkategorijos