Tarptautinė šokoladinio pyrago diena

Sausio 27 paskelbta tarptautine šokoladinio pyrago diena. Ta proga pasilepinkite šokoladiniu pyragu. Jei turite įkvėpimo kepti patys, siūlome receptą: Šokoladinis pyragas su majonezu.

Skaityti daugiau...

4 netikėti būdai įveikti tingulį

Kartais mums trūksta motyvacijos ir mieliau renkamės tingėti, nei atlikti degančias užduotis. Paradoksalu, tačiau kuo įsakmiau galvoje skamba balsas, kad turi tai padaryti, tuo didesnė tikimybė, kad užuot dirbę, tinginiausime.

Skaityti daugiau...

Sausio 13-oji...

Niekas negali nugalėti TAUTOS, einančios į Laisvę, Nepriklausomybę.
1989-ųjų metų rugpjūčio 23-osios Baltijos kelias parodė: MES ESAME!
1990-ųjų metų kovo 11-oji paskelbė: LIETUVOS VALSTYBĖ YRA!
1991-ųjų metų sausio 13-oji patvirtino: MES BŪSIME!

Skaityti daugiau...

Optimisto Mikės Pūkuotuko pamokėlės

Istoriją apie niekada neliūdintį Mikę Pūkuotuką ir jo draugą paršelį Alanas Milnas parašė 1926 metais. Bet populiarumo ji praktiškai nepraradusi iki šiol. Kai kurios gilios ir smagios įžvalgos skatina susimąstyti ir gali labai praversti šiuolaikiniam žmogui jo kasdienybėje. Pūkuotukas moko mus paprasčiau žvelgti į gyvenimą ir juo mėgautis.

Skaityti daugiau...

Atpažinkite savo stiprybes

Visi esame kuo nors stiprūs, tik per retai mintis kreipiame į šviesesnius, gražesnius dalykus. Dar svarbiau – pamirštame šviesos paieškoti savyje.

Skaityti daugiau...

10 unikaliausių vietų pasaulyje švęsti Naujuosius metus

Unikaliausia patirtis: Marokas
O kas, jei pradėtumėte naujus metus kaip šamanas dykumų karavane? Štai jums pasiūlymas: pasidairykite pigių „Ryanair“ oro linijų bilietų į Maroką, užsisakykite ne pačią brangiausią kelionę į Sacharą, šokite ant kupranugario ir leiskitės į dykumos glėbį. Praleiskite šiek tiek laiko su savimi atviruose smėlynuose, permąstykite praėjusius metus ir paplanuokite ateinančius. Kai jau baigsite pokalbį su savimi – pasilinksminkite. Įsivaizduokite kaip garsiai galite rėkti ir švęsti, kai aplinkui tik smėlis. Dauguma Naujų metų išvykų Maroke pasiūlys jums apgyvendinimą palapinėse, įdomų kultūrinį vakarą dykumoje ir saulės sutiktuves bekraštėse kopose.

Skaityti daugiau...

Baltosios Žiurkės metai

Kinų kalendorinio ciklo pradžia laikomi Žiurkės metai. Kaip tik 2020-aisiais ir prasidės naujas 12 metų ciklas. 2020 metų elementas yra metalas, o spalva – balta. Metalas yra patvari medžiaga, įkūnijanti atkaklumą, kovą, jėgą, ryžtą. Tokiai Žiurkei būdinga kova už teisingumą ir nepalaužiamas charakteris. Balta spalva simbolizuoja grynumą, išmintį, nuoširdumą, gerus ketinimus ir tobulumą. Metų simbolis padės tiems, kurie tikslų siekia sąžiningais būdais, saugo aplinkinį pasaulį ir gerbia žmones. Tų, kas nesąžiningai bando pasiekti savo tikslus, laukia nesėkmės ir nusivylimai.

Skaityti daugiau...

Kalėdinės dovanos

Dar senais laikais smulkios kalėdinės dovanos būdavo įprastas pasirinkimas, tačiau laikui bėgant jas pakeitė vienas už kitą brangesni sprendimai. Dabar simbolinės kalėdinės dovanos pasirenkamos siekiant nustebinti bendradarbius, pažįstamus. Vertėtų atsižvelgti į tam tikrus aspektus – jei norite, kad kukli dovanėlė taptų pačia geriausia kalėdine dovana, Jums padės šie patarimai.

Skaityti daugiau...

Faktai apie sniegą

12 proc. žemės paviršiaus būna nuolat padengta sniegu ar ledu.

Skaityti daugiau...

KALENDORIUS: Žiema

Žiema – vienas iš keturių metų laikų vidutinio klimato zonose. Ji pasižymi žemesne oro temperatūra ir trumpesnėmis dienomis, nei kitais metų laikais. Toliau nuo pusiaujo žiemą dažnai iškrenta sniegas. Lietuvoje žiema permaininga, speigus keičia atodrėkiai, dažnos lijundros, pūgos, audros. Didelė oro drėgmė.

Skaityti daugiau...