• Patarimai, kad Naujieji metai neatneštų nusivylimo

  2020 12 29

  Baigiantis metams žmonės kartais tarsi užstringa užburtame rate: optimistiškiau žvelgia į kitus metus ir peikia senuosius. Psichologai sako, kad net nenorėdami žmonės sau pakenkia – prisikuria nerealių planų arba nesugeba susitaikyti su negandomis.

  Skaityti daugiau...
 • Tai įdomu. Metalinio jaučio metai

  2020 12 29

  Žiurkės metus pakeis Jaučio metai. 2021 metus globos Metalinis Jautis, kuris yra tikslų, sunkaus darbo ir klestėjimo simbolis. Astrologai perspėja, kad metai nebus lengviausi, todėl nepakenks būti atsargiam. 2021 metų Jaučio spalva bus balta, tai yra – metalo elementas, simbolizuoja dosnumą, saikingumą, dvasios tvirtumą, išmintį ir stabilumą. Jautis yra taikos ir teisingumo, besikeičiančio gyvenimo, staigių posūkių ir didelių pokyčių simbolis. Rodo pavydėtiną ryžtą siekiant savo tikslų. Tai reiškia, kad 2021 m. bus įvairių situacijų, kuriose turėsite pademonstruoti valią ir norą laimėti.

  Skaityti daugiau...
 • Kaip papuošti namus Naujiesiems 2021 metams?

  2020 12 29

  2021 m. Jaučiui nepatinka ryškios spalvos, todėl atkreipkite dėmesį į juodą, metalinę, baltą, rudą, žalią ir mėlyną spalvas. Reikėtų vengti raudonos spalvos. Jos gausa kelia įniršį ir agresiją. Šventinį stalą papuoškite iškilmingai: rinkitės baltas staltieses, sidabrines žvakides ir indus su metaliniu apvadu. Šie atspalviai padės pritraukti finansinę gerovę ir sukurti stebuklingą šventės atmosferą.

  Skaityti daugiau...
 • Veiksmingi būdai suvaldyti pyktį

  2020 11 18

  Būkime atviri: retas kuris esame savo pykčio šeimininkas. Įtūžis sugeba užklupti iš netyčių ir meistriškai mus užvaldyti. Mes norime, kad mūsų diena būtų tobula, kai jokia situacija neišprovokuoja pykčio. Bet realybėje viskas kitaip. Net geriausiomis dienomis susidursime su situacijomis, užkliudančiomis mūsų „karštuosius mygtukus“. Ką daryti, kad pyktis neišmuštų iš pusiausvyros ir kaip su pykčiu sėkmingiau tvarkytis.

  Skaityti daugiau...
 • Kas mums trukdo keistis?

  2020 11 16

  Kiek kartų gyvenime sakėte sau „nuo rytojaus viskas bus kitaip“ ir šventai tuo tikėjote? Ir kiek kartų kitą dieną atsikėlėte, gyvenote įprastai, o vakare prisiminėte planuotus, bet neįgyvendintus pažadus? Gamta sukūrė žmogaus smegenis taip, kad pastovumą suvoktume kaip malonų ir saugų gyvenimo būdą. Vis dėlto pokyčiai kartais labai naudingi. Kaip pergudrauti savo prigimtį ir lengviau priimti pokyčius“?

  Skaityti daugiau...
 • Šypsenos galia: kas daro žmones laimingais

  2020 10 14

  Žinote ką daro sėkmingi ir laimingi žmonės? Jie šypsosi. Šypsena yra vienas iš dalykų, kurie įrašyti į jų privalomų kasdienių darbų sąrašą ir tai tampa įpročiu. Jei ir jūs šypseną paversite kasdieniu įpročiu, tuomet tapsite laimingesni. Net ir mažuose dalykuose reikia įžvelgti ką nors gero, priverčiančio šypsotis. Reikia džiaugtis smulkmenomis, nes gyvenimas iš to ir susideda. Verta šypsotis, nes:

  Skaityti daugiau...
 • Saldžiausia diena

  2020 10 14

  Trečiąjį spalio šeštadienį visame pasaulyje įprasta minėti Saldžiausią dieną (Sweetest day). Šią šventę kone prieš šimtmetį pasiūlė amerikiečių rašytojas Murėjus N. Rothbardas iš Klivlendo. Tądien jis kviečia visus dovanoti nedideles saldžias dovanėles draugams, artimiesiems ir kaimynams, parodant jiems, kad jie mylimi ir vertinami. Saldžiu paverskime visą savaitgalį ir pasilepinkime desertais. Ruduo – itin tinkamas metas atsigręžti į sezonines gėrybes.

  Skaityti daugiau...
 • Vasaros paukščiai išskrenda

  2020 09 14

  Nors dar galime pasidžiaugti paukščių draugija, rugsėjį gamtoje balsai pritilę. Daugelis paukščių jau išaugino jauniklius, jie tapo savarankiški. Rugsėjo pradžioje staiga pamatome, kad mums trūksta gandrų, nes beveik visus išlydėjome rugpjūčio gale.

  Skaityti daugiau...
 • Nustokime jaudintis dėl kitų nuomonės

  2020 09 14

  Pripažįstame tai ar ne, aplinkinių nuomonė mums labai svarbi. Nors niekas neprašo aplink kitus žmones tipenti pirštų galiukais, tą darome nuolatos – dažnai automatiškai, nė nesusimąstydami. Norėdami įtikti kitiems, kenkiame sau, o kartais baimė nuvilti kitus leidžia daug pasiekti. Bijodami neišpildyti tėvų lūkesčių, stengiamės, kad gautume gerus pažymius. Nenorėdami ištirpti minioje, plušame dėl savo išvaizdos. Siekdami įtikti darbdaviui, dirbame viršvalandžius.

  Skaityti daugiau...
 • Rugpjūčio 23-ioji - Baltijos kelio diena

  2020 08 20

  Baltijos kelias – 650 km ilgio susikibusių žmonių grandinė, 1989 m. rugpjūčio 23 d., minint 50-ąsias Molotovo-Ribentropo pakto (Vokietijos ir SSRS nepuolimo sutartis su slaptaisiais protokolais), dėl Europos pasidalinimo tarp Vokietijos ir SSRS, metines. Sustojusių ir rankomis sukabinusių žmonių grandine, jungusia trijų Sovietų sąjungos okupuotų Baltijos šalių sostines – Vilnių, Rygą ir Taliną, pareikštas protestas dėl Slaptųjų protokolų ir Baltijos šalių nepriklausomybės panaikinimo.

  Skaityti daugiau...