• Pusiaužiemis

  2019 01 18

  Sausio 25-oji - Pusiaužiemio diena. Mūsų protėviai labai seniai pastebėjo, kad žiema trunka kur kas ilgiau nei tris mėnesius, tad ir jos pusiaują žymėjo ne kalendoriniam vidury, o dešimčia dienų vėliau. Gali atrodyti, kad tam įtakos turėjo perėjimas nuo vienos laiko skaičiavimo sistemos prie kitos , tačiau iš tikro mūsų pusiaužiemiui laikas buvo skirtas žiūrint ne į juos, o į gamtą.

  Skaityti daugiau...
 • Kaip laikytis Naujųjų metų pažadų

  2019 01 18

  Atėjus Naujiems metams, pagauti šventinio įkvėpimo daug ko prisižadame: būti geresniais, visapusiškai tobulėti, sulieknėti, pradėti sportuoti, išmokti naujų kalbų ir t.t. Žadėdami šventai tuo tikime! O praėjus savaitei ar mėnesiui nemenka dalis pažadų atkrenta. Keli būdai, kaip laikytis pažadų, tokių, kuriuos iš tiesų įmanoma įgyvendinti.

  Skaityti daugiau...
 • Kad metai nebūtų „kiauliški“

  2018 12 28

  Metų šeimininkė Kiaulė myli ir palaiko savus, tad Kiaulės metais gimusiems ji suteiks galimybių išreikšti save ir kurti savo gyvenimą tokį, kokiu norite jį matyti. 2019-ieji metai palankūs dirbantiems įvairiose srityse, be to, galėsite pasidžiaugti praėjusių metų darbo vaisiais.

  Skaityti daugiau...
 • Kaip skirtingose šalyse švenčiami Naujieji metai?

  2018 12 28

  Ispanija. Senųjų metų išlydėjimo šventę ispanai pradeda tradicine šeimos vakariene. Laikrodžiui mušant dvylika reikia suvalgyti dvylika vynuogių. Po dvyliktos valandos prasideda dar didesnės linksmybės: einama pas draugus, kaimynus . Šventė tęsiasi iki paryčių.

  Skaityti daugiau...
 • Kaip nejausti šventinės įtampos

  2018 12 20

  Ilgai lauktos šventės ne visada atneša džiaugsmą ir atsipalaidavimą. Pagrindinė šventinio streso priežastis – nerealūs lūkesčiai. Jie gali būti per dideli. Viltys ir lūkesčiai gali būti ir per maži. Paauglius ir jaunuolius kamuoja nuobodulio baimė. Šventinė nuotaika priklauso nuo nusiteikimo. Patikėkite, kad galima švęsti ir be įtampos. Keletas patarimų, kurie padės išgyventi įtemptą prieššventinį laikotarpį ir atšvęsti šventes.

  Skaityti daugiau...
 • KALENDORIUS: // Šv. Kalėdos

  2018 12 20

  Gruodžio 25-26 d. švenčiama viena gražiausių ir linksmiausių metuose švenčių – Kalėdos. Tomis dienomis daugelyje pasaulio tautų žmonės mini Jėzaus Kristaus gimimą. Seniausiais laikais Kalėdos buvo švenčiamos kaip Saulės sugrįžimo šventė.

  Skaityti daugiau...
 • Šypsenos galia

  2018 12 14

  Aštuonios priežastys, kodėl verta šypsotis.         

  Skaityti daugiau...
 • KALENDORIUS: // Gruodis

  2018 11 28

  Gruodis yra pirmasis kalendorinis prasidedančios žiemos ir dvyliktas metų mėnuo pagal Grigaliaus kalendorių, jį sudaro 31 diena. Lotyniškas mėnesio pavadinimas December reiškia dešimtasis mėnuo. Kiti gruodžio mėnesio pavadinimai lietuvių kalba – Pustis, Ragas, Didysis Ragutis ir kt.

  Skaityti daugiau...
 • Kaip įgyvendinti užsibrėžtus tikslus?

  2018 11 22

  Dažnai pagauname save svarstant kaip rasti laiko viskam, ką norime nuveikti. Yra daugybė dalykų, kuriuos privalome padaryti, tačiau vis kuriame idėjas ir planus, kuriuos taip pat norime įgyvendinti. Bet tik tuomet, kai turėsime pakankamai laiko. Efektyviai planuojant savo laiką vienas iš patarimų – vengti dalykų, kurie atitraukia mūsų dėmesį.

  Skaityti daugiau...