Vėjas vijo vasarėlę

2012 09 20

Baigėsi vasara. Atkeliavo rugsėjis. O su juo, - paskutinysis vasaros skaitymo ir laisvalaikio programos „Metamorfozes‘ 5“ užsiėmimas – uždarymas „Vėjas vijo vasarėlę“.

Užsiėmimo dalyviai skaičiavo ir džiaugėsi „Knygų brūzgynėliuose“ išsiskleidusių lapelių su knygų pavadinimais gausa.
Grožėjosi parodėlės „Akimirkos iš metamorfozių su knyga“ eksponatais: kvilingo, dekupažo darbeliais, lėlėmis iš kojinių, gėlių vainikais. Vartė piešinėlių albumą. Skaičiavo gėlės „Metamorfozės‘ 5 dalyviai“ žiedlapius su dalyvių vardais.
Vartė knygelę „Kartą gyveno...“, sukurtą programos dalyvių. Joje sutilpo penkios pasakėlės apie nykštukus. Pasakėlę „Nykštukas ir burtininkas“ sukūrė Aistė Andrulevičiūtė, „Stebuklingasis medis“ – Deimantė Blaževičiūtė, „Nykštukas Nilsas ir nuotykiai“ – Giedrė Garšanova, „Zuko draugai“ – Justina Metrikytė, „Nykštukas Herbė“ – Faustas Popovas. Jaunieji autoriai savo pasakėlėms sukūrė iliustracijas.
Pasakų tekstus redagavo mokytojas Vasilijus Trusovas.
Viršeliui aplikaciją sukūrė Aistė Andrulevičiūtė.
Aktyviausios „Metamorfozės‘ 5“ dalyvės buvo - Aistė, Giedrė, Justina. Aktyviausios skaitytojos – Diana, Viktorija, Ieva, Karolina, Anastasija. Jauniausia dalyvė – Julija.
Informaciją apie vykusius užsiėmimus ir dalyvių sukurtas pasakėles bei mintis apie skaitymą  patalpinome tinklaraštyje http://metamorfozessuknyga.blogas.lt/, nuotraukas - http://www.flickr.com/photos/83655358@N05/.

Zina Černovienė,
Magučuų bibliotekos vyr. bibliotekininkė

GALERIJA