Atviri skaitmeniniai ženkliukai pasiekimų pripažinimui

2019 03 04

Vasario 18-19 dienomis keturios Zarasų viešosios bibliotekos darbuotojos Utenos A. ir M. Miškinių viešojoje bibliotekoje mokėsi įvaldyti skaitmeninius atviruosius ženkliukus bibliotekoms. Susipažino su ženkliukų kūrimo metodika ir panaudojimo galimybėmis teikiant edukacines ir pažintines paslaugas bibliotekoje.

Atviri skaitmeniniai ženkliukai - tai standartas, pripažįstantis ir patvirtinantis mokymąsi ir pasiekimus. Tai skaitmeninis mikro-sertifikatas, kuris gali pažymėti asmenybes, interesus, kompetencijas ir pasiekimus internete. Atviri skaitmeniniai ženkliukai gali būti išduoti tiek skaitmeniniu, tiek fiziniu būdu. Ženkliukai gali motyvuoti, pripažinti ir patvirtinti bet kokio pobūdžio pasiekimus. Ženkliukais galima dalintis socialiniuose tinkluose.

Šeimos skaitmeninių centrų dalyviai kviečiami parsisiųsti į išmanųjį telefoną programėlę Badgež Wallet ir už tam tikras įveiktas užduotis pelnyti ženkliukus.

LATLIT logo LIT full CMYK