Pro foto objektyvo langą

Poeto Pauliaus Širvio pomėgį - fotografavimą - išbandė popietės dalyviai: Adrija, Ieva, Samanta ir Lukas. Kviečiame pasidomėti!

Skaityti daugiau...

Europos dienos minėjimas

Viena Europa - viena širdis !!!

„Knygos atgyja: istorija ir dabartis II“

Kurorto sezono Zarasuose atidarymo šventėje „Zarasai – tarytum vasara“ kūrybinės dirbtuvės, supažindinančios su įvairiomis knygos istorijos, kūrimo, iliustravimo, leidybos paslaptimis. Edukacijas vedė menininkai profesionalai. 

Skaityti daugiau...

Šeimos skaitmeninių veiklų centro atidarymas

Nuo šiol Zarasų rajono savivaldybės viešojoje bibliotekoje galima ne tik skaityti knygas, bet ir kurti savus robotus, ar virtualiu dviračiu apkeliauti sėlių kraštą.

Skaityti daugiau...

Poetai ir smuikininkai ant stogo

Po atviru dangumi, pučiant gaiviam vasaros vėjeliui, raibuliuojant Zarasaičio ežerui, ant bibliotekos stogo publika rinkosi į nepamirštamą ir jaudinančią literatūros ir muzikos popietę „Ateik, dovanosiu ir Tau“.

Skaityti daugiau...

PREMJERA! Ivano Vyrypajevo pjesė „Girti“

Režisierės Gražinos Karlaitės režisuotos komedijos „Girti“ premjera, kurioje keturiolika talentingų suaugusiųjų teatro „Baltai-juodas“ aktorių su žiūrovais kalbasi per girtuosius apie tai, kas šiandien svarbiausia.

Atmintis, išsiūta Grįžulo ratais

Jau kelioliktą kartą „Nakties skaitymai“ sukvietė tuos, kurie kuria ir mėgsta poeziją.

Skaityti daugiau...

Zarasų viešosios bibliotekos 95-asis gimtadienis

Gyvename jubiliejiniais 2018-taisiais metais. Tarp lemtingų valstybės įvykių džiaugiamės, bibliotekos 95 metų veiklos sukaktimi.

Skaityti daugiau...

Mažoji knygų mugė ir edukaciniai užsiėmimai vaikams Zarasų miesto šventėje

Sėlių aikštėje vaikų laukė smagios edukacinės veiklos su Knygų šalies menininkais, bibliotekos personažais Zuikiu Nulėpausiu ir Pepe Ilgakojine.

Skaityti daugiau...

100 kariuomenės pėdsakų

Vytauto Didžiojo karo muziejus kartu su Lietuvos kariuomene pristatė unikalias ekspozicijas, kuriose atsisipindėjo Lietuvos kariuomenės gyvenimas nuo 1918 m. iki šių dienų.

Skaityti daugiau...