Skaitymas mus jungia!

2020 05 28

Kviečiame dalyvauti „Skaitymo iššūkyje“ – per vasarą perskaityti 5 skirtingas knygas. Iššūkis startuoja birželio 1 d., o baigiasi rugpjūčio 31 d. Tai jau penktą kartą organizuojama interaktyvi akcija, kurios metu visi norintieji kviečiami įvykdyti penkias smagias skaitymo užduotis ir laimėti prizų. Šių metų šūkis – „Skaitymas mus jungia!“

Penkios „Skaitymo iššūkio“ užduotys
„Skaitymo iššūkis“ kviečia dalyvauti įvairaus amžiaus skaitytojus – nuo mažiausių iki labai patyrusių. Kaip rodo organizatorių patirtis, aktyviai jame dalyvauja ne tik mokiniai, bet ir jų tėvai bei seneliai. Knygas dalyviai gali skaityti iš savo namų knygų lentynų, skolintis bibliotekoje, skaityti elektronines knygas ar klausyti audioknygų. Šiemet užklupęs karantinas gerokai praplėtė skaitytojų akiratį, todėl kiekvienas „Skaitymo iššūkio“ dalyvis gali rinktis įvairių formatų knygas, svarbu, kad jos atitiktų organizatorių pateiktas užduotis.
Šių metų užduotys:
1. Perskaityti knygą, kurios autorius yra iš Šiaurės šalių;
2. Perskaityti knygą, kurios pavadinime yra skaičius;
3. Perskaityti knygą apie gamtą;
4. Perskaityti knygą apie draugystę;
5. Perskaityti eiliuotą knygą.

Dalyvauti skaitymo varžytuvėse labai paprasta: kreipkitės į bet kurią – Zarasų viešąją ar kaimo biblioteką, kad jos darbuotojai užregistruotų jus kaip iššūkio dalyvį. Kitas, dar patogesnis, būdas – registruotis savarankiškai svetainėje www.vasarasuknyga.lt. Dalyvis gaus kortelę su minėtomis užduotimis. „Skaitymo iššūkį“ organizuojančios apskričių viešosios bei Lietuvos aklųjų biblioteka tikisi, kad per vasarą (birželio 1–rugpjūčio 31 d.) penkias užduotis įveiks dar daugiau žmonių, nei pernai. Zarasų miesto ir rajono gyventojai pernai buvo gana aktyvūs, to laukiame ir šiais metais!

Naudingi ir smagūs prizai
Visi, sėkmingai įveikę „Skaitymo iššūkį“ ir gavę patvirtinimą el. paštu, dalyvauja bendroje loterijoje, kurioje galima laimėti 3 pagrindinius prizus: planšetę, sėdmaišį, momentinį fotoaparatą. Aktyviausiems skaitytojams atiteks ir kelios dešimtys leidyklos „Baltos lankos“ knygos. Na, o visi, kurie sėkmingai įveiks visas užduotis, dovanų gaus knygų skirtuką su vaistažolių sėklomis.

Be to, viso iššūkio metu „Vasara su knyga“ Facebook ir Instagram paskyrose vyks konkursų, kur galima laimėti papildomų prizų.
Daugiau informacijos apie „Skaitymo iššūkį“, taisykles, registracijos formą ir karščiausias naujienas rasite: http://vasarasuknyga.lt/ bei Facebook paskyroje https://www.facebook.com/vasarasuknyga/.

Zarasų viešosios bibliotekos informacijaVasara su knyga 2020 web 1

 

GALERIJA