Savanoris projekto „Šiuolaikinė biblioterapija – socialinei atskirčiai mažinti" komandoje

2019 10 23

Prasidėję nauji mokslo metai vėl sukvietė projekto „Šiuolaikinė biblioterapija – socialinei atskirčiai mažinti" dalyvius vaikus įsitraukti į kūrybines veiklas. Nuo rugsėjo mėnesio kiekvieną antradienį ir ketvirtadienį vaikai dalyvauja kūrybiniuose užsiėmimuose, kurių metu stiprinami vaikų socialiniai įgūdžiai, žingeidumas, kūrybiškumas ir per praktines užduotis suteikiamos naujos žinios. Į komandą, organizuojančią vaikams veiklas, įsijungė savanoris Yuri Abrahamyan, atvykęs iš Armėnijos.

Jis projekto dalyviams organizavo judriuosius žaidimus XBOX platformoje, stalo futbolą. Yuri yra dailininkas, todėl vaikus įtraukė į piešimo pradžiamokslio užsiėmimus.

Nuo rugsėjo mėnesio dalyviams organizuojami dėmesio ir koncentracijos ugdymosi laboratorijos užsiėmimai. Yuri vaikus mokė piešti ant šviesos stalo su kvarciniu ar kinetiniu smėliu ir įrankiais ir dirbti su erdviniais japoniškais LaQ konstruktoriais.

Projektas „Šiuolaikinė biblioterapija – socialinei atskirčiai mažinti“ finansuojamas iš Europos Sąjungos struktūrinių fondo lėšų.

 Savanorystės veiklą remia Europos solidarumo korpusas.

solidarity LOGOzoomed esfivp-i-1-2

GALERIJA