• Komiksų kūrimas su Ula Šimulynaite

  2017 10 03

  Rugsėjo 20d. Dusetų Kazimiero Būgos bibliotekoje įvyko baigiamasis renginys edukacinėje skaitymo ir kūrybinių veiklų programoje „Vasarą skaitome kitaip 5“. Šį kartą jame svečiavosi knygų vaikams autorė ir iliustratorė Ula Šimulynaitė, kurios istorijas apie į katinus panašias būtybes kotonus, privatų vaiduoklį, aviną Liudviką, Vilniaus miesto legendas, paverstas komiksais, jaunieji skaitytojai žino, mėgsta ir noriai skaito. Autorę atlydėjo jos sesuo Rusnė, kūrybinio bei leidybinio proceso bendražygė.

  Skaityti daugiau...
 • Apie „gražiąją epochą“, Mėlynių princesę, Čiobrelių kavalierių

  2017 09 19

  2017 m. rugsėjo 12 d. Dusetų K. Būgos bibliotekoje lankėsi rašytoja Gintarė Adomaitytė. Čia ji susitiko su jaunaisiais skaitytojais, atskubėjusiais į literatūrinį susitikimą tiesiai iš pamokų. Renginį pradėjusi vaikų skyriaus bibliotekininkė Vanda Stepanavičienė pristatė Lietuvos kultūros Tarybos remiamą programą: „Kiekvienais metais Dusetų K.Būgos bibliotekoje vykdoma edukacinė skaitymo skatinimo programa „Vasarą skaitome kitaip 5“.

  Skaityti daugiau...
 • Iš Astridos Lindgren šalies

  2017 08 31

  Bėga vasaros atostogos per rugpjūtį. Pievose, miškuose, prie ežerų patyrėte gausybę puikių nuotykių! Nepamiršote užbėgti ir į biblioteką, pavartyti naują žurnaliuką ar knygelę, pažaisti, kažką paspalvinti, kažkur sudalyvauti.

  Skaityti daugiau...
 • Sudie, vasara

  2017 08 31

  Visą vasarą, kiekvieną trečiadienį vaikai rinkdavosi Turmanto bibliotekoje į įvairius  edukacinės skatinimo programos „Vasarą skaitome kitaip 5“ užsiėmimus – piešimą, lipdymą, skaitymą, žaidimus, vaidinimus. Nuo vasaros pradžios veikė paroda, kurioje buvo eksponuojamos geriausios vaikiškos knygos, skirtos vasaros skaitymui. Vaikai aktyviai dalyvavo akcijoje „Katė maiše“. Bibliotekoje parengta vaikų darbelių ir piešinių paroda.

  Skaityti daugiau...
 • Meškių istorijos

  2017 08 31

  Saulėtą antradienio dieną jaunieji imbradiškiai skubėjo į penktą kūrybinį užsiėmimą „Vasarą skaitome kitaip 5“. Bibliotekininkė pristatė Evelinos Daciūtės knygas „Svajonių sodas“ ir „Meškiai eina į mokyklą“. Patogiai įsikūrus ant suolelio Imbrado paplūdimyje vyko skaitymo valandėlė.

  Skaityti daugiau...
 • Atsisveikinom su vasara!

  2017 08 31

  Šią vasarą praleidome turiningai: skaitėm, knygeles kūrėm, įtvirtinome tam tikras istorines žinias apie Lietuvą ir lietuvių kalbą. Paskutinė smagi vaikams akcija buvo „Katė maiše“, nes jie vėl (kaip ir praėjusiais metais) nežinojo, ką pasiūlysim skaityti. Perskaitę knygas dalijosi savo įspūdžiais: patiko ar ne, kodėl.

  Skaityti daugiau...
 • Paklausyk, klausk, sužinok

  2017 08 24

  Naminis gyvūnėlis vaikui – artimas draugas. Dauguma tėvų neatsispirdami vaiko norui globoti naminį gyvūnėlį nuperka jam augintinį. Bibliotekoje dauguma besilankančių vaikų paklausti ką augina namuose, atsakė, kad katę arba šunį.

  Skaityti daugiau...
 • Sukasi vėjo malūnai pasakose, piešiniuose ir darbeliuose

  2017 08 22

  Vėjo malūnai atgyja vaikų skaitomose pasakose, kurie mala ne tik grūdus, piešiniuose - tartum turėtų sparnus ir skraidytų ore, ir darbeliuose. Maži, margi vėjo malūnėliai, kuriuos sukūrė vaikai.

  Skaityti daugiau...
 • Įdomūs darbai rugpjūtį

  2017 08 17

  Praėjus gražiam liepos mėnesiui, vėl susitikome su mažaisiais bibliotekos lankytojais tęsti savo vasaros skaitymo darbus. Rugpjūčio 4 dieną pradėjome kurti medžiaginę knygelę pagal pateiktą pasaką apie lietuvių kalbą.

  Skaityti daugiau...
 • Žaidimų aikštelėje įsikūrė Salako biblioteka

  2017 08 16

  Tegyvuoja vasara!... Tai pats nuostabiausias metų laikas linksmai leisti laiką, o gamta - idėjų šulinys. Susirinkę reikalingas priemones kūrybai, knygutes ir žaislus, išskubėjome į žaidimų aikštelę prie bibliotekos. Čia puiki erdvė, minkšta pievelė, bibliotekininkių parengta programa kviečia praleisti laiką kartu. Programos „Vasarą skaitome kitaip 5“ užsiėmimo „Vaikų atradimai gamtoje“ metu stebėjome debesis, tyrinėjome įvykius gamtoje, fiksavome vasaros grožį piešiniuose.

  Skaityti daugiau...