• Susitikimas su fotografu Gintu Kavoliūnu Dusetų bibliotekoje

  2016 09 20

  Jau ketveri metai, kaip rengiami vaikų labai mėgstami vasaros skaitymai. Džiugu, kad kiekvienais metais surandama įvairių įdomių temų, užsiėmimų, susitikimų, knygų aptarimų.

  Skaityti daugiau...
 • Sudie, vasara... arba vasaros išleistuvės

  2016 09 20

  Imbrado bibliotekoje įvyko paskutinis, šeštasis edukacinės skaitymo skatinimo programos „Vasarą skaitome kitaip 4“ užsiėmimas. Susirinkę vaikai pirmiausia apžiūrėjo darbelių parodą, džiaugėsi, matydami savo eksponuojamus darbelius bibliotekoje. Tai vaikams suteikia noro kurti ir paskatina toliau tobulėti, lavėti.

  Skaityti daugiau...
 • Vasara Salako bibliotekoje

  2016 09 09

  Kartu su vasara Salako bibliotekoje prasideda edukacinė skaitymo skatinimo programa vaikams „Vasarą skaitome kitaip 4“, kurią remia Lietuvos kultūros taryba.

  Skaityti daugiau...
 • Šauniai praleista vasara Smalvų bibliotekoje!

  2016 09 09

  Ko tik šią vasarą nenuveikėme: ir skaitėm, ir lipdėm, ir rašėm, ir siuvom.... Visa tai puikiai prisiminėm, kai rugpjūčio 27 dieną Smalvų bibliotekoje susirinkome atšvęsti Vasaros skaitymo programos pabaigą.

  Skaityti daugiau...
 • Jaunieji dailininkai

  2016 09 09

  Antazavės padalinio bibliotekoje skaitymo skatinimo programa „Vasarą skaitome kitaip 4“ leido vaikams lavinti savo kūrybinius gebėjimus, kurti fantastinius piešinius vaškiniais pieštukais balto popieriaus lapuose, dekoruoti medaus indelius ir lankstyti kepurėles smaližiui Mikei Pūkuotukui, žaisti atmintį lavinančius žaidimus, pažinti nuodingas ir valgomas uogas. Nors dalyvių buvo nedaug, tačiau jie nupiešė 16 piešinių apie Mikės Pūkuotuko nuotykius.

  Skaityti daugiau...
 • Rugpjūtį skaitome KITAIP Antalieptės bibliotekoje

  2016 09 01

  Pažvelgę į soduose nusvirusias slyvų, obelų, kriaušių šakas, pamiškėse ir miškuose prisirpusių uogų krūmus suprantame, kad vasarėlė jau prabėgo.

  Skaityti daugiau...
 • Sudie, vasara!

  2016 09 01

  Turmanto bibliotekoje vasaros pabaigoje vyko baigiamasis edukacinės skaitymo skatinimo programos „Vasarą skaitome kitaip 4“ renginys. Renginio tikslas – rezultatų suvedimas ir dalyvių apdovanojimas. Visą vasarą kiekvieną ketvirtadienį vaikai rinkdavosi bibliotekoje į įvairus vasaros užsiėmimus – piešimą, lipdymą, skaitymą, žaidimus, vaidinimus.

  Skaityti daugiau...
 • „Skaitau su sesute ir broliuku”

  2016 08 24

  „Vasarą skaitome kitaip 4” Dusetų K. Būgos bibliotekoje kartu su vasara iriasi pirmyn. Tomis dienomis, kai saulutė nelepina ir nėra galimybės būti gamtoje, dalyviai susirenka bibliotekos vaikų literatūros skyriuje.

  Skaityti daugiau...
 • „Linksmųjų krapštukų klubas”

  2016 08 24

  Mikė Pūkuotukas - vaikų pasakų herojus meškiukas, kurį žino ir mažas, ir senas. Ne paslaptis, kad Mikės Pūkuotuko personažą sukūrė A. Milnas (šiemet minimas 90 metų personažo sukūrimo jubiliejus), o televizijos ekranuose ir spalvingose knygelėse – W. Disney.

  Skaityti daugiau...
 • Knygų skaitymo akcija „Katė maiše”

  2016 08 24

  Skaityti savo pasirinktą knygą - įprasta, o skaityti knygą, gautą loterijos būdu – netikėta.

  Skaityti daugiau...