Straipsniai

Jaunimas kuria verslui - projekto rezultatų verslininkams ir bendruomenei pristatymas

Gegužės pabaigoje vyko „Bibliotekos pažangai 2" projekto „Kūrybinių idėjų įgyvendinimas judriojoje medijų studijoje" vykdomo Zarasų viešojoje bibliotekoje, Dusetų Kazimiero Būgos, Salako ir Antalieptės padaliniuose paskutinysis etapas – jaunimo sukurtų informacinių leidybos produktų, susijusių su kultūriniu turizmu, įteikimas verslininkams ir rezultatų pristatymas visuomenei.

Skaityti daugiau...

Taikomųjų programų mokomoji medžiaga

Projekto "Kūrybinių idėjų įgyvendinimas judriojoje medijų studijoje" taikomųjų programų "Corel Draw" iri "Pinnacle Studio" mokomoji medžiaga bei papildoma literatūra

Skaityti daugiau...

Projekto „Kūrybinių idėjų įgyvendinimas judriojoje medijų studijoje" kūrybinių užsiėmimų dalyvių anketų apžvalga

Įgyvendinant projektą „Kūrybinių idėjų įgyvendinimas judriojoje medijų studijoje" Zarasų, Dusetų, Antalieptės ir Salako jaunimui buvo organizuojami medijų raštingumo mokymai ir kūrybinės veiklos, kurias įvykdžius jaunuoliai sukūrė naujus, su kultūriniu turizmu susijusius produktus – filmukus, skrajutes, kalendorius, vizitines korteles, lankstinukus ir panašias reklamos priemones.

Skaityti daugiau...

Misija – išmokti sukurti plakatą – Zarasų, Dusetų, Salako ir Antalieptės bibliotekose

Įgyvendinant „Bibliotekos pažangai 2" projektą „Kūrybinių idėjų įgyvendinimas judriojoje medijų studijoje" Zarasų viešojoje bibliotekoje, Dusetų Kazimiero Būgos, Antalieptės ir Salako padaliniuose jaunuolių grupės atvėrė naujas pažinimo duris į lankstinukų, plakatų maketavimo, muzikos montavimo, karpymo ir jungimo pasaulį. Įrengus medijų studiją ir apmokius darbuotojus, prasidėjo naujas – informacinių medijų technologijų mokymų organizavimo jaunimui – etapas.

Skaityti daugiau...

Kviečiame jaunuolius į medijų raštingumo veiklas

Zarasų viešojoje, Dusetų Kazimiero Būgos, Antalieptės ir Salako bibliotekose.

Susipažinsite su kompiuterinėmis grafikos ir paveikslėlių kūrimo, apdorojimo, maketavimo, vaizdo redagavimo, muzikos kūrimo programomis.

KVIETIMAS-PROGRAMA

Anketų jaunajam bibliotekos lankytojui analizė atskleidė jaunimo norą tobulėti

Sukūrus mobilią medijų studiją, kuriamos ir naujos galimybės jaunimui – jų kūrybinės saviraiškos tobulėjimui ar talentų atsiskleidimui.Įgyvendinant projektą „Kūrybinių idėjų įgyvendinimas judriojoje medijų studijoje", Zarasų, Dusetų, Antalieptės ir Salako jaunimui bus organizuojami medijų raštingumo mokymai ir kūrybinės veiklos, kurias įvykdžius bus sukurti nauji, su kultūriniu turizmu susiję produktai, galbūt formuosis kitokie jaunimo erdvių panaudojimo poreikiai.

Skaityti daugiau...

Daugybę naujų galimybių atveria modernios kompiuterinės programos naujoje medijų studijoje

Zarasų viešosios bibliotekos ir partnerių - Zarasų meno mokyklos ir VšĮ Zarasų jaunimo centro - atstovai pirmieji pravėrė naujas pažinimo duris į paveikslėlių, filmų, muzikos kūrimo, montavimo, karpymo ir jungimo pasaulį, kuriamame naujojoje medijų studijoje.

Skaityti daugiau...

Atidaryta naujoji medijų studija

Spalio 30 dieną kartu su viešosios bibliotekos modernaus priestato atidarymu, vyko ir judriosios medijų studijos, besikuriančios naujojo priestato erdvėse, atidarymas.

Skaityti daugiau...

Organizuojami mokymai darbuotojams

Įgyvendinant projektą „Kūrybinių idėjų įgyvendinimas judriojoje medijų studijoje“, kuris finansuojamas Nacionalinės Martyno Mažvydo bibliotekos įgyvendinamo projekto „Bibliotekos pažangai 2“ ir LR Kultūros ministerijos ir Zarasų rajono savivaldybės lėšomis, bibliotekos darbuotojams ir partneriams organizuojami trijų dalių mokymai dirbti su naujomis kompiuterinėmis programomis.  Mokymai vyks 2015 m.lapkričio 5, 11 ir 12 dienomis Zarasų viešojoje bibliotekoje. Mokymų trukmė - 18 akademinių valandų.

Skaityti daugiau...

Kviečiame jaunimą registruotis į medijų raštingumo mokymus ir kūrybines veiklas

Dalyvaukite naujoje kūrybinėje veikloje!
Įgyvendindami BP2 projektą „Kūrybinių idėjų įgyvendinimas judriojoje medijų studijoje", Zarasų viešoji biblioteka, Zarasų jaunimo centras ir Zarasų meno mokykla KVIEČIA jaunuolius registruotis į medijų raštingumo mokymus ir kūrybines veiklas iki lapkričio 10 dienos.

Skaityti daugiau...