• Kai skamba muzika ir literatūra...

  2014 10 10

  Visą vasarą Zarasų viešoji biblioteka kvietė vaikus skaityti kitaip, per gamtos pažinimą, knygų mainus, mados ir teatro magiją, literatūros ir menų sembiozę. Edukacinės literatūros sklaidos programos „Vasarą skaitome kitaip 2“ užsiėmimų baigiamuosius akordus vainikavo susitikimas su aktoriumi, kompozitoriumi Vaidu Lengvinu ir fantastinių knygų vaikams trilogijos „Vaivorykščių arka“ rašytoja bei knygų iliustratore Neringa Vaitkute.

  Skaityti daugiau...
 • II dalis. Muziejus, kuriame galima paliesti kalbą

  2014 10 08

  Ar žinote kad lietuvių kalbos abėcėlės raidė Ė yra unikali, sukurta mokslininko Danieliaus Kleino (1653)? O ar žinote, kad raidė Ū įdiegta Jono Jablonskio XIX a. pabaigoje, o Č, Ž, Š pasiskolintos iš čekų kalbos XIX a.  pabaigoje?

  Skaityti daugiau...
 • Vasaros skaitymą jungė gamta ir teatras

  2014 10 08

  resized-vasaros 2014

  Ar lis lietus, / Ar saulė bus. / Mums tik juokai, / Nes mes – vaikai./

  Skaityti daugiau...
 • Valanda su Dūkstantmečio kurmiu ir Šreku

  2014 10 02

  Vaikų literatūros skyriuje vyko smagūs kūrybiniai užsiėmimai „Ko moko šiuolaikinės pasakos“ iš programos „Vasarą skaitome kitaip 2“.

  Skaityti daugiau...
 • Per knygą, per žodį, per spalvą

  2014 09 22

  Vis vėsesni rytai ir vakarai, saulutė slepianti savo spindulius, nuo obelų žemėn bumbsintys obuoliai primena, kad vasarėlė jau pasibaigė, o pas mus atkeliavo rudenėlis. Baigėsi Magučių bibliotekoje edukacinė literatūros sklaidos programa vaikams ir jaunimui „Vasarą skaitome kitaip 2“.

  Skaityti daugiau...
 • Svečiuose Ula Šimulynaitė

  2014 09 18

  Rugsėjo 5 d. baigėsi Dusetų K. Būgos bibliotekoje vasaros skaitymų užsiėmimai „Vasarą skaitome kitaip 2“. Dar tebešildant paskutiniams saulės spindulėliams, mus aplankė ilgai laukta jaunųjų bibliotekos lankytojų ratui kurianti knygų autorė ir dailininkė Ula Šimulynaitė.

  Skaityti daugiau...
 • Gamta – puikus mokymosi ir kūrybos laukas

  2014 09 18

  Besibaigiant vasarai, Salako bibliotekoje prasidėjo edukacinių pamokėlių ciklas pagal S. Paltanavičiaus knygą „Eime į gamtą. Jaunieji bibliotekos lankytojai kasdieną kviečiami į naują žinių ir įspūdžių kupiną kelionę po paslaptingą žinių pasaulį. Teminių pamokėlių metu vaikai susipažįsta  su pasirinkta  tema, pasidalina savo žiniomis, atsakymų ieško informaciniuose leidiniuose ar internete, kuria darbelius gamtos tema.

  Skaityti daugiau...
 • K. Būgos bibliotekoje piešiame pasakėčias

  2014 09 17

  Paskutinę saulėtą vasaros savaitę vaikučiai subėgo į eilinį „Vasarą skaitome kitaip 2“ užsiėmimą Dusetų K. Būgos bibliotekoje. „Kokius jausmus ir kokias asociacijas sukėlė skaitytos pasakėčios?“ – bibliotekininkė paprašė mažuosius skaitytojus papasakoti baltame popieriaus lape.

  Skaityti daugiau...
 • Paveikslėlis pasakai

  2014 09 10

  Antalieptės bibliotekoje „Vasarą skaitome kitaip 2“ edukaciniai užsiėmimai tęsėsi ir rugpjūčio mėnesį. Ir vėl mus sukvietė pasakos.

  Skaityti daugiau...
 • Augame stilingi ir madingi

  2014 09 10

  Grožis, stilius ir mada – neatskiriamos sąvokos. Stilingi nori būti ir vaikai. Kaip tokiais tapti?

  Skaityti daugiau...