• Biblioteka – kaimo bendruomenės židinys

  2014 01 06

  Zarasų viešoji biblioteka baigė įgyvendinti du metus trukusį projektą „Mobiliojo centro sukūrimas kaimo bendruomenių švietimui“. Kaip ši iniciatyva paveikė Zarasų rajono bendruomenes, kalbamės su projekto vadove, bibliotekos vyr. metodininke Stanislova BIKULČIŪTE.

  Skaityti daugiau...
 • Nauji metai – nauji batai: bibliotekos kviečia į kompiuterinio raštingumo kursus

  2013 01 09

  Metų pradžia – puiki proga į savo gyvenimą įnešti įdomių pokyčių. Būtent tai siūlo Zarasų viešoji biblioteka ir kviečia į nemokamus pradinio kompiuterinio raštingumo kursus Salako bibliotekoje. Tokie patys kursai bus organizuojami kiek vėliau Turmanto ir Antalieptės bibliotekose.

  Skaityti daugiau...
 • Atkeliavo projekto įranga

  2012 09 19

  Jau galime pasidžiaugti, kad biblioteką pasiekė projekto įranga – nešiojami kompiuteriai ir transformuojami stalai – kėdės. Rūpindamiesi jų saugumu, pakvietėme Utenos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Zarasų rajono policijos komisariato darbuotojus sužymėti įrangą, t. y. graviruoti ir užregistruoti policijos apskaitos žurnale.

  Skaityti daugiau...
 • Kompiuterinio raštingumo mokymai Dusetų bibliotekoje

  2012 07 30

  Kviečiame dalyvauti nemokamuose kompiuterinio raštingumo mokymuose Dusetų Kazimiero Būgos bibliotekoje, kurie vyks 2012 m. rugsėjo-gruodžio mėnesiais. Registruotis galite bibliotekoje arba telefonu (8 385) 56459.

  Skaityti daugiau...
 • Mobilus centras kaimo bendruomenių švietimui

  2012 05 22

  Zarasų rajono savivaldybės viešoji biblioteka įgyvendina projektą „Mobiliojo centro sukūrimas kaimo bendruomenių švietimui“, kuris finansuojamas iš Zarasų savivaldybės vietos veiklos grupės  strategijos „Zarasų savivaldybės vietos veiklos grupės  strategija“ įgyvendinimo lėšų, pagal Lietuvos kaimo plėtros 2007–2013 metų programa ir Zarasų rajono savivaldybės lėšų.

  Skaityti daugiau...