Skaitmeninei savaitei pasibaigus

Pasibaigė 2020 m. Skaitmeninė savaitė (angl / All Digital Week), kuri Europos šalyse skelbiama kovo 23-29 d. Savaitės tikslas buvo atkreipti gyventojų dėmesį į skaitmeninių įgūdžių svarbą profesinėje veikloje ir asmeniniame gyvenime. Lietuvoje šią akciją, vykstančią nuo 2010 m. koordinavo asociacija „Langas į ateitį, šiemet – projektas „Prisijungusi Lietuva" su partneriais.

Skaityti daugiau...

Mirė kraštietė, JAV lietuvių poetė, žurnalistė Eglė Juodvalkė

Eidama 71-uosius metus, naktį iš šeštadienio į sekmadienį mirė poetė, žurnalistė, rašytoja Eglė Juodvalkė. Liūdną žinią Lietuvos rašytojų sąjungos pirmininkei Birutei Jonuškaitei pranešė velionės vyras rašytojas Henrikas Skvarčinskis.

Skaityti daugiau...

Pasisiūti savo kaukę

Koronavirusas Lietuvoje plinta ir toliau. Saugant save ir kitus, daugelis siuvamės kaukes patys, namuose. Šiuo metu medicininių kaukių vaistinėse neįmanoma gauti, todėl ir mes, bibliotekininkės, pabandėme siūti kaukes sau ir savo artimiesiems bei bendradarbiams.

Skaityti daugiau...

Teatras tavo namuose

Teatro gerbėjai, galėję žiūrėti spektaklius teatro patalpose, karantino metu kviečiami žiūrėti filmuotus spektaklius, klausytis radijo spektaklių.

Skaityti daugiau...

Norintiems pasimokyti užsienio kalbų

Norintiems pasimokyti užsienio kalbų siūlome pasinaudoti nemokamais šaltiniais. 

Skaityti daugiau...

Psichologo patarimai karantino metu


Karantino metu, daugelis įmonių, kurios turi galimybę, persikėlė į nuotolinį darbą ir daugelis žmonių, kurie neturėjo laiko sustoti ir pailsėti anksčiau, persikėlė visus savo reikalus į namų erdvę. Kai kuriems darbas kaip ir anksčiau užima visą dieną, o kažkam atsirado daug laisvo laiko. Taigi, labai svarbūs psichologo patarimai.

Skaityti daugiau...

Kviečiame susipažinti su mokomąja medžiaga apie elektroninių mokslo informacijos išteklių naudojimą

Kviečiame susipažinti su Lietuvos mokslinių bibliotekų asociacijos parengta mokomąja medžiaga „Efektyvus elektroninių mokslo informacijos išteklių naudojimas"

Skaityti daugiau...

Pasidaryk pats. Kaip namuose pasigaminti plastilino

Siūlome namuose pasigaminti plastilino, kuris yra labai geras daiktas, o jo gaminimas įtraukia visą šeimą.

Skaityti daugiau...

Skaitykime elektroninius leidinius. Bibliotekos ir knygynai internete. Nemokami mokymai (Papildyta 2020-03-25)

Nors ir negalime aptarnauti skaitytojų tiesiogiai, kviečiame naudotis nemokamais šaltiniais internete – elektroninėmis duomenų bazėmis, bibliotekomis, muziejais. Rašykite, skambinkite, tikrai atsiliepsime!

Skaityti daugiau...

Subkategorijos