• 12 Pasaulių: šiuolaikiniai čekų knygų vaikams ir paaugliams iliustruotojai

  2021 09 17

  Š. m. rugsėjo 21 d. 11. 00 val. Zarasų viešojoje bibliotekoje bus atidaryta Čekijos Respublikos kultūros sklaidos centro „Czech Centres“ paroda „12 Pasaulių: šiuolaikiniai čekų knygų vaikams ir paaugliams iliustruotojai“. Parodos atidaryme dalyvaus Čekijos Respublikos ambasadorius Vitas Korseltas (Vít Korselt), Zarasų miesto meras Nikolajus Gusevas.

  Skaityti daugiau...
 • Salako bibliotekoje Audriaus Naprio kūrybos darbų parodos pristatymas

  2021 09 14

  Jau ne vienerius metus Salako biblioteką ir Salako socialinės globos namus sieja graži bendrystė. Globos namuose yra Salako bibliotekos knygų išdavimo punktas. Smagu galinčius skaityti nudžiuginti naujomis knygomis, pabendrauti su socialiniais darbuotojais.

  Skaityti daugiau...
 • Poezijos ir muzikos koncertas „Pasinesusikalbėjimai“

  2021 09 10

  Rugsėjo 8 dieną Zarasų viešosios bibliotekos renginių salėje įvyko poezijos ir muzikos koncertas „Pasinesusikalbėjimai“. Su zarasiečiais susitiko aktorė Aldona Vilutytė ir dainų kūrėjas, dainininkas Andrius Zalieska-Zala. Aktorės Aldonos Vilutytės balsu prabylusi moteriška Daivos Čepauskaitės poezija, kupina subtilumo, išminties ir ironijos, ir įkvepianti roko grupės „Arbata“ lyderio Andriaus Zalieskos-Zalos energija, išsiliejusi jo dainose, leido žiūrovams pabėgti nuo buities, kasdienių rūpesčių, problemų ir smagiai pabūti kartu.

  Skaityti daugiau...
 • Kviečiame į muzikos vakarą „Dedikacija Zarasams"

  2021 09 09

  Kviečiame 2021 m. rugsėjo 23 d. (ketvirtadienį) 17 val. į muzikos vakarą „Dedikacija Zarasams" Zarasų viešosios bibliotekos renginių salėje. Keturių kūrėjų: smuikininko Vilhelmo Čepinskio, smuikininkės Viktorijos Čepinskienės, dainininkės Vaidos Genytės, pianistės Giedrės Špečkauskaitės bendroje muzikos programoje skambės smuiko virtuozo Vilhelmo Čepinskio autoriniai kūriniai. 

  Skaityti daugiau...
 • Sudie vasara, sveikas rudenėli

  2021 09 08

  Vis trumpėjančios dienos, žvilgantys voratinklių karoliai, žiogų muzika, rytais kylantis rūkas pranašauja, kad jau baigėsi vasara ir atėjo ruduo. Vieniems, tai darbų užbaigimas, kitiems - atostogų pabaiga, mokiniams – naujų mokslo metų pradžia.

  Skaityti daugiau...
 • Zarasiečiai - skaitymo iššūkio dalyviai

  2021 09 08

  Zarasų rajono bibliotekose dalyvauti skaitymo iššūkyje „Vasara su knyga“ užsiregistravo 233 dalyviai, visas užduotis įveikė 195 dalyviai. Dalyvaujant skaitymo iššūkyje perskaityta 215 detektyvinių knygų; 213 knygų, kurių pavadinime yra 4 žodžiai; 212 knygų, apdovanotų literatūrine premija; 212 knygų, išleistų praėjusiame tūkstantmetyje, ir 215 linksmų knygų.

  Skaityti daugiau...
 • Skaitymo iššūkio dalyviai per vasarą perskaitė daugiau kaip 100 000 knygų

  2021 09 08

  Skaitymo skatinimo akcijos „Vasara su knyga“ metu buvo perskaityta daugiau nei 100 000 knygų. „Knyga – vasaros desertas!“ – skelbė šių metų akcijos šūkis.

  Skaityti daugiau...
 • Žaiskime naują Kahoot žaidimą „Vilko brolis

  2021 09 08

  Kam patiko patarlių viktorina pagal Rasos Bačiulienės knygą „Vilko ašara", kviečiame pažaisti naują Kohoot žaidimą "Vilko brolis"O kas nespėjo pažaisti pirmojo žaidimo „Vilko ašara", spauskite šią nuorodą:

  Skaityti daugiau...
 • Interaktyvi viktorina knygų mylėtojams iš serijos „Knyga ieško pavadinimo-7. Rudens motyvai grožinėje literatūroje“

  2021 09 07

  Prisiminkime pasaką apie drugelį, kuris norėjo išsinešti patį gražiausią vasaros žiedą ir taip jį išgelbėti nuo žiemos. Žinoma pasaka lieka pasaka, tačiau mes ir patys mielai ką nors išgelbėtume, pasiliktume sau iš prabėgusios vasaros. Vos juntamas rudens alsavimas primena, kad jau metas kalbėti apie rudeniškas knygas. Zarasų viešosios bibliotekos Skaitytojų aptarnavimo skyriaus bibliotekininkai, siūlo prisiminti knygas, kurių pavadinimuose ryškūs rudens ženklai. Siūlome atspėti tikrąjį knygos pavadinimą ir taip pasitikrinti žinias. Gal kuris iš čia pateiktų knygų pavadinimų jus sudomins taip, kad panorėsite šią knygą ir perskaityti, o ją tikrai rasite pas mus. Tad „nerkim“ į rudenį! VIKTORINA ČIA. 

  Skaityti daugiau...

Subkategorijos

Visi įrašai