• Knygos šventė Zarasų miesto gimtadienyje

  2019 08 20

  Rugpjūčio 15-17 dienomis, kartu su gražia Žolinių švente, buvo švenčiamas penki šimtai tryliktasis Zarasų miesto gimtadienis. Įvairiose miesto erdvėse Zarasų krašto gyventojų ir svečių laukė įdomūs renginiai, smagios pramogos, tautodailės, amatų, knygų mugės. Zarasų viešoji biblioteka džiaugiasi prisidėjusi prie miesto šventės organizavimo spalvinga literatūrine ir muzikine programa.

  Skaityti daugiau...
 • Skaitom, kuriam ir žaidžiam kartu

  2019 08 20

  Biblioteka yra puiki erdvė prasmingai praleisti laiką, pailsėti, susitikti su bendraminčiais. Džiugu, kad įpusėjus rugpjūčiui, Salako biblioteką atrado 27 nauji skaitytojai.

  Skaityti daugiau...
 • Jungtinė mandalų ir gėlių paroda „Šviesos ir spalvų harmonija“

  2019 08 12

  Irina Aleksandrovna Petrosianc – profesionali muzikantė, pedagogė ir kūrybinės mokyklos, įsikūrusios Maskvoje, vadovė. Šios mokyklos tikslas – per kūrybą atskleisti geriausius būdo bruožus ir pažinti save.

  Skaityti daugiau...
 • Turmanto bibliotekai – 70 metų

  2019 08 16

  Rugpjūčio 10 d. Turmanto seniūnija, Lietuvos lenkų sąjungos ir rusų bendruomenės aktyvistai, kultūros namų, bibliotekos darbuotojai surengė nuostabią šventę, skirtą Turmanto 230 metų sukakčiai paminėti. Tą dieną buvo paminėtas ir Turmanto bibliotekos 70 metų jubiliejus. Kiekvienas jubiliejus – gera proga stabtelėti, atsigręžti į praeitį, apžvelgti padarytus darbus bei pasidžiaugti dabartimi.

  Skaityti daugiau...
 • Kolegų iš Latvijos vizitas Zarasuose

  2019 08 14

  Vasara – puikus atostogų ir ekskursijų metas. Kasdien į Zarasų viešąją biblioteką užsuka turistai, svečiai iš įvairių miestų ir šalių. Rugpjūčio 14 d. bibliotekoje svečiavosi bibliotekininkai iš Latvijos, Valmieros apskrities bibliotekų.

  Skaityti daugiau...
 • Ar pažįsti Zarasus

  2019 08 14

  Rugpjūčio 8 d. Vaikų literatūros skyriuje vykęs rytmetis „Zarasų vardas raštuose ir padavimuose“ pirmasis edukacinės programos „Zarasų kraštas ir vietovardžiai“ renginys, skirtas Vietovardžių metams paminėti.

  Skaityti daugiau...
 • Vaikai, Mikutis ir Vaižgantas

  2019 08 12

  Prieš 150 metų, 1869 metų rugsėjo 20 dieną Malaišiuose, Svėdasų valsčiuje (Anykščių raj.) gimė rašytojas, literatūros istorikas ir kritikas, visuomenės veikėjas, kunigas Juozas Tumas-Vaižgantas. Jis yra viena ryškiausių XX a. pirmosios pusės asmenybių.

  Skaityti daugiau...
 • Kūrybinio rašymo dirbtuvės Dusetose

  2019 08 07

  Rugpjūčio 6 dieną Dusetų K. Būgos bibliotekoje susirinkome susitikti su rašytoja, mokytoja Ilona Ežerinyte, knygų vaikams ir paaugliams autore.

  Skaityti daugiau...
 • Kaip iš tos dainos ...sparnuotosios supynės...

  2019 07 18

  Kviečiame po atviru dangumi, bibliotekos terasoje (3 a) išbandyti naujas supynes. Su gera knyga ar žurnalu, kavos puodeliu arba tiesiog ramiai pabūti su savo mintimis ir pamedituoti pučiant gaiviam vėjui. Maloniai laukiame.

Visi įrašai