• Zuikio Nulėpausio Gerumo pamokėlės

  2017 12 14

  Gražus saulėtas gruodžio rytas. Nesvarbu, kad žiema nepanaši į save. Pulkas mokinukų su klasės vadove Janina Trimoniene lankėsi Zarasų viešosios bibliotekos Vaikų literatūros skyriuje. Čia juos sutiko „Santarvės“ mokyklos mokinukams gerai pažįstamas Zuikis Nulėpausis (vyresn. bibliotekininkė Liudmila Vaitavičienė). Vaikai atvyko į Zuikio Nulėpausio rengiamą Gerumo pamokėlę. Patogiai įsitaisę ant sėdmaišių prie papuoštos eglutės, įdėmiai klausėsi Zuikio skaitomos Beno Beranto ir Vilijos Kvieskaitės knygutės ,,Riešutortas“.

  Skaityti daugiau...
 • Knygų dovanojimo šventė Zarasuose

  2017 12 14

  Kalėdos – gerumo ir stebuklų metas. Dovanoti knygas ir gauti jas dovanų – pats didžiausias džiaugsmas. Šį džiaugsmą gruodžio 14 dieną Zarasų rajono švietimo ir kultūros įstaigoms dovanojo labdaros ir paramos fondo „Švieskime vaikus“ direktorė Vaida Mandrijauskaitė.

  Skaityti daugiau...
 • „Baubas“ švenčia 30-metį

  2017 12 13

   Į animacinio filmo „Baubas“ gimtadienį susirinko gausus būrys Zarasų Santarvės pradinės mokyklos „nulinukų“ vedinų mokytojos Larijos Savičenko. 

  Skaityti daugiau...
 • Dovana Kalėdų Seneliui

  2017 12 13

  Gruodis paskubomis versdamas kalendoriaus lapus vis paragina vaikus ruoštis žiemos šventėms. Kaip joms ruoštis galima sužinoti patiems skaitant ar klausantis skaitomų knygelių, dalyvaujant įvairiuose užsiėmimuose.

  Skaityti daugiau...
 • Pasibaigus anglų kalbos kursams tikimasi jų tęsinio

  2017 12 13

  Zarasų viešojoje bibliotekoje jau daug metų suaugusiems bendruomenės nariams buvo vykdomi anglų kalbos mokymai pradedančiųjų (beginner) lygmenyje. Apklausus gyventojus, lankiusius mokymus, prieita išvados, kad atsirado poreikis gilinti įgytas žinias.

  Skaityti daugiau...
 • Skambėjo meilės žodžiai poezijos Mūzai

  2017 12 12

  Sakoma, kad poezija, ypač šiuolaikinė, yra sudėtinga, netgi nesuvokiama. Šiom mintim, matyt, pritartų ir zarasiškiai, susirinkę pasiklausyti poeto, eseisto, vertėjo, Lietuvos nacionalinės kultūros ir meno premijos laureato Kornelijaus Platelio eilių. Kūrybos vakarą Zarasų viešosios bibliotekos skaitytojams ir svečiams dovanojo Panevėžio Gabrielės Petkevičaitės-Bitės viešoji biblioteka, vykdydama per Lietuvą keliaujantį Literatūros ir kino dienų projektą.

  Skaityti daugiau...
 • Knygų Kalėdų akcija įsibėgėjo

  2017 11 23

  Lapkričio 22 d. Prezidento rūmų Baltojoje salėje Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė įžiebė pirmąją šalyje Kalėdų eglę ir paskelbė, septintą kartą vyksiančios, Knygų Kalėdų akcijos pradžią.

  Skaityti daugiau...
 • Prabyla Kalėdų naktį

  2017 12 11

  Pasišokinėdamos lekia gruodžio dienos. Metai baigiasi visų laukiamomis šventėmis – Kalėdomis, atnešančiomis mažiesiems laukiamų dovanėlių, suaugusiesiems – suteikdamos naujų vilčių.

  Skaityti daugiau...
 • Kurmiukas Aldas ir Kalėdos

  2017 12 11

  Apšarmojusį gruodžio rytą į biblioteką atskubėjo I a klasės moksleiviai iš Zarasų „Santarvės“ pradinės mokyklos. Jie apsilankė pirmą kartą, tai jiems viskas buvo įdomu. Susipažino su žuvytėmis, žirafa Veronika Zarasaite, apžiūrėjo Muzikos medį. Išgirdo, ką galima veikti bibliotekoje neturint skaitytojo bilieto, kokiomis paslaugomis galima naudotis įsigijus jį.

  Skaityti daugiau...
Visi įrašai