• „Vertingiausios knygos mažiesiems"

  2017 04 25

  Bibliotekų savaitės proga Zarasų šeimų klubas kviečia į pokalbį. Dalyvauja vertėja, Tarptautinės vaikų literatūros asociacijos (IBBY) Lietuvos skyriaus narė Indrė Klimkaitė.

  Skaityti daugiau...
 • Emocijų kaukės

  2017 04 25

  Mediatekoje pirmas užsiėmimas skirtas bibliotekų savaitei- emocijų kaukės.

  Skaityti daugiau...
 • Popieriniai margučiai

  2017 04 25

  Viešosios bibliotekos mediatekoje šv. Velykų proga surengta velykinių dainelių paroda, buvo rodomas Jūratės Leikaitės animacinis filmukas „Margučių rytas" ir su vaikais puošėme velykinį kiaušinį.

  Skaityti daugiau...
 • KALENDORIUS // Daržų diena. Šv. Morkus

  2017 03 27

  Balandžio 25 d. - Daržų diena. Šią dieną nuo senų senovės lietuviai pradėdavo dirbti daržus. Sako, pirmiausia tradiciškai daržuose buvo sėjamos morkos. Atėjus krikščionybei, ši diena sutapatinta su Šv. Morkaus varduvėmis.

  Skaityti daugiau...
 • ,,Knygos, Aš ir piešiniai“

  2017 04 24

  Ligoninės bibliotekoje eksponuojama ,,Ąžuolo" gimnazijos moksleivės Karinos Grigorjevos piešinių paroda ,,Knygos, Aš ir piešiniai" – tai knygų pavadinimų ir knygų herojų pateikimas per piešinius.

  Skaityti daugiau...
 • Vaikų Velykėlių laukiant

  2017 04 22

  Nors penktadienio rytą besisukdamos ore krito snaigės, Zarasų „Santarvės“ pradinės mokyklos I d klasės moksleiviai su mokytoja Alina Guntuliene skubėjo į biblioteką.
  Bibliotekoje balandžio 21 d. vyko literatūros valandėlė „Vaikų Velykėlių laukiant“. Pirmokėliai klausėsi bibliotekininkės skaitomos pasakėlės „Kiškių margučiai“, sukurtos III b klasės moksleivių.  Vartydami knygelę apžiūrėjo iliustracijas. Sužinojo kaip kiškučiai margina kiaušinius Velykoms. Pasakojo kaip patys namuose ruošėsi Velykų šventei.

  Skaityti daugiau...
 • Kiškių margučiai

  2017 04 21

  Aštuntoji diena po Velykų vadinama Atvelykiu arba vaikų Velykėlėmis.
  Belaukdami vaikų Velykėlių Zarasų viešojoje bibliotekoje apsilankė Visagino „Verdenės“ gimnazijos ir Zarasų „Lakštingalos“ mokyklos Magučių ugdymo skyriaus lavinamųjų klasių moksleiviai su pedagogais.

  Skaityti daugiau...
 • Jungtinių Amerikos Valstijų ambasados informacinio terminalo "Pažink Ameriką" atidarymas

  2017 04 20

  Balandžio 19 dieną Zarasų viešojoje bibliotekoje atidarytas Jungtinių Amerikos Valstijų (JAV) ambasados Vilniuje infoterminalas „Pažink Ameriką“.

  Skaityti daugiau...
 • Europos diena bibliotekoje „Europos ateitis – mano ateitis“

  2017 04 20

  Europos Sąjungos valstybėse narėse gegužės 9-ąją yra minima Europos diena. Taip pažymima Roberto Šumano ir jo pasekėjų 1950 m. paskelbta deklaracija, suteikusi Europai postūmį vienytis. 2017 metais organizuojamų renginių tikslas – skatinti kokybiškas, profesionalias diskusijas apie Europos ateitį ir vertybes, apie tai, kaip Lietuva galėtų prisidėti prie Europos Sąjungos (ES) raidos procesų. Šie metai yra labai svarbūs Europai – minimas Romos sutarties, kuria buvo įsteigta Europos ekonominė bendrija, 60-metis, „Erasmus+” programos 30-metis, Lietuvos narystės Šengeno erdvėje 10-metis.

  Skaityti daugiau...
Visi įrašai