• Muzika po atviru dangumi

  2018 05 22

  Gegužės 18 dienos popietę vyko jaunimo grupės „Akcentas“ autorinis vakaras-pristatymas. Pirmiausia visi rinkosi mediatekoje, kur Zarasų „Ąžuolo“ gimnazijos moksleivės Aušrinė, Aleksandra, Neringa ir Silvija papasakojo apie save ir grupės įkūrimą.

  Skaityti daugiau...
 • Auginame skaitytoją

  2018 05 21

  Priešmokyklinio ugdymo a grupės vaikai, vedami mokytojos Larijos Savičenko, nuo pat ryto skubėjo į biblioteką. Čia juos sutiko geranoriškas Zuikis Nulėpausis (vyresn. bibliotekininkė Liudmila Vaitavičienė). Mažieji smalsuoliai kartu su juo keliavo po bibliotekos erdves, susipažino su senajame pastate ir priestate išdėstytais bibliotekos skyriais, parodų sale.

  Skaityti daugiau...
 • Kviečiame į kasmetinę Poezijos pavasario šventę Zarasuose

  2018 05 21

  Gegužės 25 dieną (penktadienį) atvyksta poetai Ilzė Butkutė, kraštietė Eglė Juodvalkė (iš JAV), Juozas Žitkauskas, rašytojas, vertėjas Rimantas Vanagas, literatūrologė dr. Žydronė Kolevinskienė, aktorė Jūratė Vilūnaitė ir kiti. Dalyvaus mūsų rajono literatai.

  Skaityti daugiau...
 • Išmintis – šeimoje ir pasakėčioje

  2018 05 18

  Gegužės viduryje – Šeimos diena – pats gražiausias metų laikas, kai gėlių žiedų spalvos ir grožis užliūliuoja mus. Nuoširdžiai šnekėjomės, kuo šeima svarbi žmogui, kodėl čia ieškome užuovėjos ir supratimo. Laiminga šeima, kurioje pasitikėjimas, gražūs tarpusavio santykiai. O kad namuose būtų taika ir ramybė, būtina išmintis.

  Skaityti daugiau...
 • Šeimos diena bibliotekoje

  2018 05 18

  „Santarvės" pradinės mokyklos pirmos d klasės kolektyvas su mokytoja Galina Razmanavičiene atvyko į bibliotekos Vaikų literatūros skyrių, kur vyresnioji bibliotekininkė Liudmila Vaitavičienė pravedė edukacinį užsiėmimą „Mūsų didelė šeimyna". Renginys buvo skirtas tarptautinei šeimos dienai paminėti.

  Skaityti daugiau...
 • Molinukai ir saviraiška

  2018 05 17

  Saviraiška – savęs pažinimo forma. Jų būna įvairių. Akvilė, Deimantas, Lina, Lukas ir Steikintas mokėsi save reikšti per kūrybą. Jie dalyvavo specialiosios pedagogės Liubos Venediktovos vedamoje programoje „Molinukas“.

  Skaityti daugiau...
 • Pirmokų šventė bibliotekoje

  2018 05 17

  Gegužės 16 d. Zarasų „Santarvės" pradinės mokyklos 1 c klasės mokiniai ir tėveliai šventė Šeimos dieną. Šį kartą pirmokų šventė vyko Zarasų rajono savivaldybės viešojoje bibliotekoje.

  Skaityti daugiau...
 • Namai ten, kur mama ir tėtis

  2018 05 16

  Gegužės penkioliktąją dieną yra švenčiama Tarptautinė šeimos diena. Ją paminėti antraklasiai su mokytoja Inga atvyko į biblioteką. Vaikus sutiko bibliotekos lankytojų pamėgtas personažas Zuikis Nulėpausis ( vyresn. bibliotekininkė Liudmila Vaitavičienė).

  Skaityti daugiau...
 • Rašytojo M. Marcinkevičiaus knygos vaikams ‒ apie mažas ir dideles draugystes

  2018 05 14

  Kas yra draugystė, kiek reiktų turėti draugų, kodėl dramblys jau nebebijo pelytės, koks ilgakojo voro meniu ir kaip po tūkstančio vienatvėje praleistų metų susitiko cukrinis senelis iš Cukriškių kaimo su druskine senele iš Druskiškių ‒ šias ir kitas istorijas skaitė, apie tai su pradinukais ir darželinukais kalbėjosi aktorė, leidyklos „Tikra knyga“ atstovė Daiva Rudytė bei rašytojas Marius Marcinkevičius, kurie gegužės 11 d. apsilankė Dusetų K. Būgos bibliotekoje ir pristatė keletą rašytojo knygelių vaikams.

  Skaityti daugiau...
Visi įrašai