• Žvaigždėta diena

  2017 03 24

  „Traškančios žvaigždės“ – Gendručio Morkūno knyga, kurioje įvardijamas suaugusiųjų karas, sugriaunantis vaikų svajones – girdėti žvaigždžių traškėjimą...  Tai mes šiandien skaitėme ir aptarėme „Kūrybinėse dirbtuvėlėse (NVŠ programa, vykstanti Zarasų rajono savivaldybės viešosios bibliotekos Turmanto struktūriniame padalinyje).

  Skaityti daugiau...
 • Virginijaus Benašo fotografijos ir dizaino paroda

  2017 03 23

  2017 m. balandžio 7 d. (penktadienį) 15 val. Zarasų rajono savivaldybės viešojoje bibliotekoje Virginijaus Benašo fotografijos ir dizaino darbų parodos "keisTAI" atidarymas. Atidarymo metu vyks dviračių užkalbėjimas, iškilminga apdovanojimų ceremonija.
  Paroda veiks iki gegužės 16 d.

 • Pristatytas E. Malūko istorinis romanas „Vytauto žemė“

  2017 03 23

  Kovo 16 d. Dusetų K. Būgos bibliotekoje įvyko susitikimas su žinomu rašytoju Edmundu Malūku, kurio metu buvo pristatytas ką tik išleistas rašytojo istorinis romanas apie Vytautą Didįjį ir XIV amžiaus Lietuvą – „Vytauto žemė“. „Vytauto žemė“ – dvyliktoji E. Malūko knyga, brandžiausias ir didžiausios apimties (704 psl.) kūrinys, septynerių įtemptų darbo metų rezultatas. Kaip teigia pats rašytojas (pagal profesiją veterinarijos gydytojas), – „istorinis romanas skirtas ne nugramdyti kaulus, o ant istorinio skeleto aplipdyti raumenis, suvarstyti nervus, pasruvinti kraują ir įkvėpti praeities gyvybę“.

  Skaityti daugiau...
 • Šiandien skiepysime žinias!

  2017 03 23

  Į Dusetų Kazimiero Būgos biblioteką jos vedėjos Elenos Gaižiuvienės kvietimu atvažiavo Utenos „Pegaso“ knygyno darbuotojos Asta Rožytė-Padvariškienė ir Rima Rožienė.

  Skaityti daugiau...
 • Pažink gamtą, atrask ją per knygą

  2017 03 23

  2017 m. kovo 22 d. Antalieptės bibliotekoje įvyko gamtos viktorina Žemės dienai paminėti. Jai bibliotekininkė Halina Striškienė iš bibliotekoje turimų enciklopedijų, knygų ir žurnalų gamtos tema paruošė 28 klausimus ir kiekvienam iš jų tris galimus atsakymus, iš kurių tik vienas buvo teisingas. Viktorinos dalyviai turėjo galimybę gauti ir papildomą tašką.

  Skaityti daugiau...
 • Viltis - gyvenimo palydovė

  2017 03 23

  Kovo 15 – tosios popietę į Dusetų K. Būgos biblioteką susirinko literatų klubo „Atgaiva“ narės, pasirengusios iškilmingoms sutiktuvėms. Tą popietę buvo pristatyta dar vienos mūsų klubo narės Rimtautės Jakaitienės atsiminimų knyga „Ilgas kelias į tremtį“.

  Skaityti daugiau...
 • Vaikų knygos dienos „AUGTI SU KNYGA“ renginiai

  2017 03 22

  Kviečiame dalyvauti  tarptautinės Vaikų knygos dienos „AUGTI SU KNYGA“ renginiuose
  viešojoje bibliotekoje ir padaliniuose

   

  Skaityti daugiau...
 • KALENDORIUS // Šv. Juozapas, Pempės šventė.

  2017 02 22

  Kovo 19 d. Šv. Juozapas – vienas svarbiausių Bažnyčios šventųjų. Jis buvo Švenčiausiosios Motinos ir Viešpaties Išganytojo kilniausiojo žmogiškumo sergėtojas ir globėjas. Dėl šių priežasčių Šv. Juozapas yra vienas labiausiai garbinamų šventųjų, tačiau apie jį turime labai nedaug duomenų.

  Skaityti daugiau...
 • Pavasaris ant paukščio sparnų

  2017 03 17

  Mažais žingsneliais pavasaris žengia. Sniego jau tik mažyčiai murzini korėti lopinėliai kur ne kur baltuoja. Po žiemos sugrįžtantys sparnuočiai sveikina bundančią gamtą, giesmelėmis džiugina žmones. Jau sugrįžo vieversėliai, žąsys, gervės... Lietuvos nacionalinis paukštis gandras nelaukdamas kovo 25-osios, Gandro dienos, taip pat jau grįžo.

  Skaityti daugiau...
Visi įrašai