• Vienuoliktoji eiliuoto žodžio ir dainos šventė

  2018 08 21

  Tikriausiai daugelis zarasiškių pritars, kad vienas didžiausių ir laukiamiausių renginių bibliotekoje yra „Nakties skaitymai“. Kūrybinė išraiška, jaukus muzikavimas, gaivi rugpjūčio nakties ramybė ir vėl kvietė klausytoją leistis į intriguojančių improvizacijos vingių kupiną kelionę. Šiais metais skaitymuose „Žodyje daugiau dangaus“ dalyvavo poetai Antanas A. Jonynas, Donaldas Kajokas, Viktoras Rudžianskas, aktorius, bardas Giedrius Arbačiauskas su žmona Agne, kurie papildė autorius muzikiniais sąskambiais.

  Skaityti daugiau...
 • „Zarasai garsūs ne tik ežerais, bet ir juose kuriančiais menininkais“

  2018 08 17

  Rugpjūčio 16 d. Zarasų viešojoje bibliotekoje Kultūros centro Dusetų dailės galerijos direktorius Alvydas Stauskas surengė parodos „Dusetų dailės galerijai - 23“ atidarymą, kurioje eksponuojami Dusetų krašto menininkų darbai.

  Skaityti daugiau...
 • „Kai nustojame skaityti, nustojame rūpintis savimi“

  2018 08 17

  Artėjant knygos šventei Zarasuose –„Nakties skaitymams“ ir „Mažajai knygų mugei“ – pasidalinti mintimis apie skaitymą atvyko filosofijos daktaras, žurnalistas, knygų sudarytojas, Lietuvos Respublikos Seimo narys Andrius Navickas.

  Skaityti daugiau...
 • Su knyga smagu visur ir visada

  2018 08 14

  Įpusėjo edukacinė skaitymo skatinimo programa „Vasarą skaitome kitaip“. Kadangi saulutė lepina visų širdis puikiais orais, užsiėmimai vyksta netradicinėse erdvėse – pievoje, miške, sode, prie upės, įvairių lankytinų objektų, o taip pat – jūros.

  Skaityti daugiau...
 • Knygos kelias II festivalyje „Basomis“

  2018 08 08

  Rugpjūčio pirmąjį šeštadienį Antalieptės festivalyje „Basomis“ vyko renginys „Tu gali sukurti knygą Antalieptėje“. Tai Zarasų viešosios bibliotekos projekto „Kūrybinių improvizacijų ciklas „Knygos kelias II“ Zarasų viešojoje bibliotekoje ir padaliniuose“ dalis.

  Skaityti daugiau...
 • Stebuklingoji paukštė

  2018 08 07

  Skuba saulėtoji vasara dosni vasariškomis pramogomis gamtoje, kurias pakeičia apsilankymai bibliotekoje.

  Skaityti daugiau...
 • Vasara be knygos – ne vasara!

  2018 05 29

  Įrodyk sau ir savo draugams, kad vasarą gali perskaityti daugiau nei kelias knygas. Priimk skaitymo iššūkį ir laimėk puikius prizus! Kviečiame įvairaus amžiaus žmones dalyvauti skaitymo varžytuvėse. „Skaitymo iššūkis“ – tai turiningas ir smagus užsiėmimas, kurio tikslas – per vasarą perskaityti 5 skirtingas knygas.

  Skaityti daugiau...
 • Žodžių, muzikos ir spalvų sintezė

  2018 08 01

  Zarasų viešosios bibliotekos Vaikų literatūros skyriuje veikia paroda „Žodžių ir spalvų sintezė“. Joje eksponuojami Zarasų Pauliaus Širvio progimnazijos moksleivių poezijos ir prozos kūriniai ir Radviliškio dailės mokyklos Baisiogalos klasės moksleivių piešiniai.

  Skaityti daugiau...
 • Vėl skaitome, veikiame ir smagiai leidžiame laiką

  2018 08 02

  Bibliotekose jau įsibėgėjo vasaros programa „Vasarą skaitome kitaip 6“ vaikams ir jaunimui, kuri kviečia kitaip skaityti, veikti ir smagiai leisti laiką. Šiais metais didesnis dėmesys skiriamas Lietuvos šimtmečiui, todėl kai kurios veiklos su tuo yra susietos. Įvairios panašios, skaitymą skatinančios veiklos organizuojamos ir mūsų Smalvų bibliotekėlėje.

  Skaityti daugiau...
Visi įrašai