• Nykštukų karalystėje

  2020 01 23

  2020 metai paskelbti mokyklos bendruomenių metais. Pažymėti ši įvykį sausio 22 dieną mes, ketvirtokai, atėjome į biblioteką. Pristatėme Otfrydo Proislerio knygą „Herbė ir jo draugas Cvotelis“, kurią skaitėme poromis klasėje, garsiai namiškiam

  Skaityti daugiau...
 • Sielos veidrodėliai

  2020 01 23

  „Akvilės piešiniai – maži jos sielos veidrodėliai, kuriuose atsispindi jos vidinis pasaulis, nuotaikos, išgyvenimai ir fantazijos“, – taip Akvilės kūrybą apibūdino jos mama Jolanta.

  Skaityti daugiau...
 • Kelionės Pasakų ir Kosmoso šalyje

  2020 01 23

  Sausio 21 d. Dusetų K. Būgos bibliotekoje vyko tikra knygų, pasakų ir žinių fiesta suaugusiems ir moksleiviams. Pirmieji galėjo įsigyti įvairių knygų, kuriomis prekiavo „Pegaso“ knygyno darbuotoja Rima Rožienė, o mokinukams edukacines pamokas surengė Asta Rožytė – Padvariškienė.

  Skaityti daugiau...
 • Interaktyviu dviračiu apkeliausime Zarasų ir Utenos gatves

  2019 11 25

  Zarasų ir Utenos viešosios bibliotekos kviečia lankytojus į naują interaktyvų dviračio turą. Mindami pedalus dabar galėsite pakeliauti po Zarasų ir Utenos miestų gatves, susipažinti su jų istorija.

  Skaityti daugiau...
 • Mediateka kviečia

  2019 12 19

  Zarasų viešosios bibliotekos mediatekoje sukauptas ne tik knygų, natų (1115 vnt.), bet ir gausus CD (1085 vnt.) ir DVD (626 vnt.) fondas. Be to dar turime ir juostinių vaizdajuosčių, ir vinilinių plokštelių (apie 500 vnt.). Todėl iš bibliotekos galima grįžti nešinam ne tik knygų krūvele, bet ir viniline plokštele ar filmu vakarui. Muzikos įrašų, taip pat ir vinilinių plokštelių galima klausytis ir bibliotekoje – jaukioje mediatekos erdvėje, įsitaisius minkštuose sėdmaišiuose prie patefono.

  Skaityti daugiau...
 • Atsinaujinę LEGO ROBOTUKAI laukia Jūsų!

  2019 10 02

  Vaikams 6+ ir jų tėveliams siūlome trečiadieniais, nuo 15 val. išbandyti Lego Mindstorms robotų konstravimą. Konstruoti yra nesunku, tereikia sekti metodiką ir įdiegti suprojektuotas robotų kūrimo komandas. Užduotys kiekvienam pagal pomėgius! Registruotis telefonu 8 385 52020 arba el. paštu vaiku.sk@zarasubiblioteka.lt; Užsiėmimai vyks Vaikų literatūros skyriuje.

  Skaityti daugiau...
 • Žiemos sodai būna visokie...

  2020 01 20

  Zarasų viešosios bibliotekos I aukšto galerijoje atidaryta Zarasų meno mokyklos mokinių darbų paroda „Žiemos sodas“. Joje eksponuojami šios mokyklos Dailės skyriaus 2–7 klasių mokinių piešti, tapyti ir kitomis technikomis atlikti darbai, kuriuose – portretai, gamtos vaizdai... Beje, kai žiema šįmet tokia „netikusi“, tai ir mokinių darbuose tie vaizdai nežydėjo šerkšno gėlėmis, nesūkuriavo sniego vėpūtiniais. Bet vis tiek žiemiškas metas, kuri kartais taip smagu praleisti jaukiame ir šiltame kambaryje, gal todėl buvo eksponuojama nemažai darbų, kuriuose kvietė jaukus namų interjeras.

  Skaityti daugiau...
 • Sausio mėnuo Šniukštų bibliotekoje

  2020 01 22

  Sausio 11–14 dienomis bibliotekoje buvo eksponuojama dokumentų paroda 1991 metų Sausio 13 – osios aukoms atminti. Lankytojai galėjo apžiūrėti įvairius dokumentus susijusius su tragiškos nakties įvykiais, perskaityti įvykių chronologiją. Žuvusiesiems atminti buvo deginama žvakutė.

  Skaityti daugiau...
 • Ežerai šnekėjo Dusetose

  2020 01 20

  Stipri bendruomenė, kurioje pastebimas kiekvienas jos narys. Labai džiugu, kad siekiant populiarinti, paskatinti krašto literatus ir fotografus, Zarasų rajono savivaldybės viešosios bibliotekos direktorei Danutei Karlienei kilo mintis – išleisti rajono literatų kūrybos rinktinę, jau ketvirtąją.

  Skaityti daugiau...
Visi įrašai