• Poetė Meilė Kudarauskaitė susitiko su zarasiečiais

  2020 07 03

  Kaip gaivus vasaros lietus sušildė ir atgaivino literatūros vakaras „Žodeliavimai“ su kraštiete, poete Marija Meile Kudarauskaite ir humanitarinių mokslų daktare, literatūrologe Žydrone Kolevinskiene, vykęs Zarasų viešojoje bibliotekoje.

  Skaityti daugiau...
 • Tarptautinė bučinių diena

  2020 07 03

  Liepos 6-ąją minime ne tik itin svarbią mūsų valstybei datą – Mindaugo karūnavimo dieną. Yra ir dar viena linksma diena švęsti ir, žinoma, bučiuotis - Tarptautinė bučinių diena. Taigi, kviečiame jus susipažinti su įdomiausiais faktais apie tai, kuo išreiškiame savo meilę – bučinius.

  Skaityti daugiau...
 • Kviečiame į edukacinį užsiėmimą „Žaislai iš šiaudų"

  2020 07 03

  Liepos 8 d. 16:00-18:00 val. Zarasų viešojoje bibliotekoje edukacija „Žaislai iš šiaudų“ su tautodailininke Irena Eitminavičiene. Kviečiame dalyvauti!

  Skaityti daugiau...
 • Edukacinis užsiėmimas „(Ne)bijau varlės"

  2020 07 02

  Bet - iš baimės nors drebu,/ Šiaip jau varlę aš gerbiu, - / Į mane kai pasižiūri, / Aš matau, kad proto turi. / J. Erlickas /. Varlių dydžiai yra labai skirtingi. Jie siekia nuo 8 mm iki 32 cm. Odos spalva taip pat įvairi. Tai gali būti žalia, ruda, raudona, mėlyna, geltona, violetinė, dėmėta, dryžuota.

  Skaityti daugiau...
 • Liepos 6-ąją švenčiame Valstybės dieną

  2020 07 02

  Valstybės diena yra Lietuvos valstybinė šventė, kuri yra švenčiama liepos 6 d. minint pirmojo ir vienintelio Lietuvos karaliaus Mindaugo karūnaciją. Diena oficialiai yra švenčiama nuo 1991 m.

  Skaityti daugiau...
 • Susipažinkite: liepos mėnesio renginiai ir parodos

  2020 06 30

  Susipažinkite su viešosios bibliotekos ir teritorinių padalinių LIEPOS mėn. parodomis ir renginiais.

  Skaityti daugiau...
 • 1900 m. birželio 29 d. gimė prancūzų rašytojas Antoine’as de Saint-Exupéry

  2020 06 29

  Pasaulinio garso rašytojui, įvairių premijų laureatui, neblėstančios šlovės kūrėjui ir savo profesijai atsidavusiam pilotui Antoine’ui de Saint-Exupéry vaikystė visą (tiesa, gana trumpą) gyvenimą išliko ilgesio objektu, prarastąja šalimi, ramybės ir pilnatvės uostu, į kurį neįmanoma sugrįžti. Nors teparašė vos vieną knygą vaikams – alegorinę pasaką „Mažasis princas“, ji jau beveik šimtmetį tvirtai laikosi skaitomiausių, perkamiausių ir mylimiausių skaitinių sąrašuose visame pasaulyje (vien lietuvių kalba turime kelias dešimtis leidimų).

  Skaityti daugiau...
 • Knyga apie draugystę

  2020 06 25

  Birželio mėnuo persirito į antrą pusę. Jis šiemet keistokas ir (net) paslaptingas toks. Gamta, veikiama klimato, keičiasi – bet dar žaliuoja žolė ir medžiai, skraido paukščiai, žydi gėlės. Saulė šviečia ir kviečia vaikus į maudynes. 

  Skaityti daugiau...
 • Moterų portretai

  2020 06 23

  „Išdrįsk piešti ir tapyti“ – paroda veikianti Vaikų literatūros skyriuje. Joje eksponuojama 16 portretų, kurių autorės kūrybingos moterys, atsikračiusios baimių realiai įgyvendinančios savo svajones.

  Skaityti daugiau...

Subkategorijos

Visi įrašai