• Kviečiame į Zarasų krašto literatų kūrybos rinktinės „Ežerų šneka“ sutiktuves

  2019 12 11

  Gruodžio 20 d. (penktadienį) 16 val. Zarasų viešosios bibliotekos renginių salėje įvyks Zarasų krašto literatų kūrybos rinktinės „Ežerų šneka“ sutiktuvės. Tai ketvirtoji poezijos rinktinė, sujungusi į poetinį pašnekesį 32 meninio žodžio kūrėjus. Joje – ir keturiolikos gerai žinomų šio krašto fotografų darbai. Visa tai sukuria iškalbingą visumą apie gamtos ir žmogaus bendrystę.

  Skaityti daugiau...
 • Adventas – laikas pabūti kartu

  2019 12 11

  Adventu vadinamas laikotarpis, skirtas pabendrauti su artimaisiais, su visais susitaikyti, susikaupti, skleisti ramybę ir gerumą. Su tokia misija į Smalvų bendruomenės namus rinkosi advento popietės „Kalėdų belaukiant“ dalyviai.

  Skaityti daugiau...
 • Nemokami skaitmeninio raštingumo mokymai – ir Zarasų viešojoje bibliotekoje

  2019 12 10

  „Prieš kelias savaites nustebinau savo dukrą gyvenančią Vilniuje, parašydamas jai žinutę per „Facebook“, – šypsosi Romualdas Ličys (61 m.), projekto „Prisijungusi Lietuva” skaitmeninio raštingumo mokymų dalyvis. „Niekada nesinaudojau ir neturiu nei kompiuterio, nei išmaniojo telefono, todėl dukrai buvo staigmena gauti iš manęs žinutę elektroniniu būdu”, – pridūrė Romualdas.

  Skaityti daugiau...
 • Padovanok kraujo ir išgelbėk gyvybę

  2016 10 14

  Gruodžio 17 d., antradienį, 11 -16 val. Zarasų viešosios bibliotekos priestato I aukšte Nacionalinis kraujo centras kviečia tapti kraujo donoru.

   

 • Interaktyviu dviračiu apkeliausime Zarasų ir Utenos gatves

  2019 11 25

  Zarasų ir Utenos viešosios bibliotekos kviečia lankytojus į naują interaktyvų dviračio turą. Mindami pedalus dabar galėsite pakeliauti po Zarasų ir Utenos miestų gatves, susipažinti su jų istorija.

  Skaityti daugiau...
 • Konkursas „ŽODI, SUSKAMBĖK“

  2019 12 06

  Tradicinis Zarasų rajono pradinių klasių mokinių meninio skaitymo konkursas „Žodi, suskambėk“ vėl sukvietė dalyvius į erdvias Zarasų rajono savivaldybės viešosios bibliotekos patalpas. Čia susirinko trylika ketvirtokų, kurie įveikė mokyklinius konkurso etapus. Svečio teisėmis konkurse jėgas išbandė penki trečiokai. Šie skaitovai atvyko iš Zarasų „Santarvės“ pradinės mokyklos, Dusetų Kazimiero Būgos ir Antazavės Juozo Gruodžio gimnazijų, Salako pagrindinės mokyklos.

  Skaityti daugiau...
 • Dovanokime knygas bibliotekoms, o vieni kitiems – džiaugsmą ir šilumą!

  2019 11 28

  Jau devintą kartą akcija „Knygų Kalėdos”, kurią inicijavo ir toliau globoja Prezidentė Dalia Grybauskaitė, po visą Lietuvą skleidžia žinią, dovanokime knygas bibliotekoms ir Vaikų dienos centrams, o vieni kitiems džiaugsmą ir šilumą.

  Skaityti daugiau...
 • Vaizdo filmas: Interaktyvios Zarasų gatvių istorijos

  2019 11 28

  Su projekto „Skaitmeninių paslaugų centrų plėtra – interaktyvios gatvių istorijos“ paslaugomis susipažino Zarasų „Santarvės“ pradinės mokyklos mokiniai, Antazavės J. Gruodžio gimnazijos ir Dusetų P. Širvio gimnazijos pradinukai, jaunimas, suaugusieji.

  Skaityti daugiau...
 • Rasa Vasilevičiūtė „Ir vėl kartu“

  2019 11 30

  Parodos autorė – juvelyrė, grafikė, tapytoja, projekto „Knygų šalis“ savanorė ir Zarasų viešosios bibliotekos bičiulė Rasa Vasilevičiūtė, gimė 1973 m. gruodžio 4 dieną turtingame unikalia gamta Zarasų krašte. Šiame krašte busimoji dailininkė žengė pirmuosius žingsnius į meno pasaulį.

  Skaityti daugiau...
Visi įrašai