• Kviečiame į parodos atidarymą!

  2016 09 21

  Nima Fallahi biografija

  Nima Fallahi: Persijos istorija, gamta ir žmonės

  Gimimo data: 1986
  Gimimo vieta: Marvdasht, IRANAS  
  Studijos: Širazo universiteto Filologijos fakultetas.  Anglų kalbos ir literatūros bakalauras.

  Skaityti daugiau...
 • Kviečiame į renginį!

  2016 09 20

  Zarasų viešojoje bibliotekoje (renginių salėje) 2016 m. rugsėjo 29 d. (ketvirtadienį) 17 val.
  „Gimnazistai apie Vienužį“.

  Renginys skirtas mūsų krašto poeto Antano Vienažindžio 175-osioms gimimo metinėms.

  Maloniai kviečiame apsilankyti.

  Skaityti daugiau...
 • Vilniaus krašto legendos ir ne vien tik jos

  2016 09 21

  Besibaigiant edukacinei vasaros skaitymo skatinimo programai „Vasarą skaitome kitaip 4", į Zarasų viešąją biblioteką susitikti su jaunaisiais skaitytojais atvyko menininkė, knygų autorė ir iliustruotoja Ula Šimulynaitė.

  Skaityti daugiau...
 • Kviečiame į choro koncertą

  2016 09 21

  Zarasų viešosios bibliotekos salėje

  2016 metų spalio 2 dieną (sekmadienį) 13.30 valandą įvyks choro „Indraja“ koncertas.

  Uteniškių kraštiečių choras „Indraja“, vadovaujamas Dainos Abariūtės Lazauskienės, švenčia savo koncertinės veiklos 15 metų sukaktį. Koncertas Zarasuose skiriamas Zarasų 510 metų jubiliejui ir Mokytojo dienai.

  Skaityti daugiau...
 • Paminėjome kunigo ir poeto Antano Vienažindžio 175 - ąsias gimimo metines

  2016 09 21

  Rugpjūčio 16 dieną Rokiškio rajono savivaldybės Juozo Keliuočio viešosios bibliotekos Kriaunų filialas organizavo kunigo ir poeto Antano Vienažindžio 175-tųjų gimimo metinių paminėjimą poeto gimtinėje, Gipėnų kaime ( Kariaunų seniūnija, Rokiškio raj ). Labai poetiška ir netikėtai įdomi buvo pasirinkta ir renginio tema „Vienužio meilės giesmių taku. Intymioji Vienužio lyrika un Sartų".

  Skaityti daugiau...
 • Susitikimas su fotografu Gintu Kavoliūnu Dusetų bibliotekoje

  2016 09 20

  Jau ketveri metai, kaip rengiami vaikų labai mėgstami vasaros skaitymai. Džiugu, kad kiekvienais metais surandama įvairių įdomių temų, užsiėmimų, susitikimų, knygų aptarimų.

  Skaityti daugiau...
 • Sudie, vasara... arba vasaros išleistuvės

  2016 09 20

  Imbrado bibliotekoje įvyko paskutinis, šeštasis edukacinės skaitymo skatinimo programos „Vasarą skaitome kitaip 4“ užsiėmimas. Susirinkę vaikai pirmiausia apžiūrėjo darbelių parodą, džiaugėsi, matydami savo eksponuojamus darbelius bibliotekoje. Tai vaikams suteikia noro kurti ir paskatina toliau tobulėti, lavėti.

  Skaityti daugiau...
 • Zarasų viešojoje bibliotekoje atidaryta kurčiųjų dailininkų paroda

  2016 09 19

  Rugsėjo 17 dieną Zarasų rajono savivaldybės viešosios bibliotekos priestato I aukšte Vilniaus kurčiųjų reabilitacijos centras pakvietė į pažintį su kurčiaisiais dailininkais. 2016 m. Vilniaus kurčiųjų reabilitacijos centras įgyvendina projektą „Kurčiųjų meno pasaulis – pamatykime ir susipažinkime". Juo siekiama supažindinti visuomenę su kurčiųjų pasiekimais mene, negirdinčiais dailininkais, susipažinti su kurčiųjų kultūra ir meno istorija. Renginyje dalyvavo projekto kuratorė Joana Vanagienė, kurtieji dailininkai: Silvana Graviškytė Hacking, Ieva Augaitytė, Linas Podiriaka ir Vytautas Vanagas, pristatę savo tapybos ir tekstilės darbus, jų palaikymo komanda iš kurčiųjų reabilitacijos centro.

  Skaityti daugiau...
 • Senųjų fotografijų spalvojimo kūrybinės dirbtuvės vaikams

  2016 09 19

  Fotografijos – vienas iš knygų iliustravo būdų. Iki spalvotos fotografijos išradimo nuotraukos buvo spalvinamos akvarele, aliejiniais dažais, pastele. Skaitymo skatinimo projekto „Vasarą skaitome kitaip 4" dalyvius pakvietėme į kūrybines dirbtuves su fotografu, fotografijos mokslų dėstytoju Gintu Kavoliūnu. Zarasų „Santarvės" pradinės mokyklos antrokai ir ketvirtokai mokėsi senųjų fotografijų spalvojimo paslapčių.

  Skaityti daugiau...
Visi įrašai