• NAUJIENA: LEGO robotukai

  2019 01 18

  Kviečiame vaikus ir tėvelius registruotis ir dalyvauti lego robotų konstravimo užsiėmimuose. Pirmasis kūrybinis užsiėmimas vyks sausio 24 d., ketvirtadienį, nuo 14 val. Kiti užsiėmimai – trečiadieniais nuo 14 val.

  Skaityti daugiau...
 • Sausio mėnesio veiklos bibliotekoje

  2019 01 03

  Skelbiame sausio mėnesio renginių ir parodų tvarkaraštį Zarasų viešojoje bibliotekoje ir padaliniuose. Maloniai kviečiame dalyvauti.

  Skaityti daugiau...
 • Iš pirmų lūpų apie Seime nuveiktus darbus

  2019 01 16

  Antradienio vakarą viešojoje bibliotekoje vyko susitikimas su Lietuvos Respublikos Seimo pirmininku Viktoru Pranckiečiu ir Seimo nare, Valstybės valdymo ir savivaldybių komiteto pirmininke Guoda Burokiene. Susitikti su garbiais svečiais ir išgirsti naujienas iš Seimo susirinko didelis būrys zarasiškių ir svečių iš Visagino.

  Skaityti daugiau...
 • Sulankstytos žiemos istorijos

  2019 01 17

  Ankstyvą trečiadienio rytą į biblioteką atvyko Zarasų „Santarvės“ pradinės mokyklos 2-4 klasių mokiniai su pedagoge Daina Borisevičiene. Moksleiviai maloniai nustebo pamatę savo ir draugų sukurtą paveikslėlių knygelę „Pavasario linksmybės“.

  Skaityti daugiau...
 • Mes žinome, kodėl esame laisvi

  2019 01 17

  Smalvų kaimo gyventojai po Mišių bažnyčioje susirinko paminėti Sausio 13-ąją – Laisvės gynėjų dieną. Ši diena svarbi visiems: ne tik tiems, kurie dalyvavo 1991-ųjų metų įvykiuose, bet ir tiems, kurie gimė jau laisvi, tačiau žino, kad reikia nepamiršti, kaip buvo iškovota laisvė, kurią dabar turime.

  Skaityti daugiau...
 • Apie žmonių su negalia poreikių ir galimybių įgyvendinimą

  2019 01 15

  Sausio 15 d. Zarasų viešosios bibliotekos renginių salėje vyko informacinis renginys-mokymai „Europos Sąjungos investicijų teikiamos galimybės neįgaliųjų reikmėms“.

  Skaityti daugiau...
 • Rašytoja, atvėrusi Vilniaus baroko slėpinius

  2019 01 15

  Menotyrininkės dr. Kristinos Sabaliauskaitės tetralogija „Silva rerum“ pavergė skaitytojus ir tapo tarptautiniu bestseleriu. Jos romanai įrodė, kad intriguojamai papasakota Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės istorija gali būti skaitoma kaip dalis bendro pasakojimo apie Europos istoriją.

  Skaityti daugiau...
 • Ką primena neužmirštuolė

  2019 01 11

  Sausio 13 di. minima Laisvės gynėjų diena. 1991 metais šią dieną įvykęs masinis taikus Lietuvos piliečių pasipriešinimas Sovietų Sąjungos vadovybės bandymui jėga paimti į savo rankas Vilniaus televizijos bokštą, Radijo ir televizijos komiteto pastatą, Parlamento pastatą ir kitus valstybiniam perversmui reikšmingus objektus.

  Skaityti daugiau...
 • Neformaliojo vaikų švietimo programos

  2019 01 07

  Maloniai kviečiame dalyvauti neformaliojo vaikų švietimo programose, kurios bus vykdomos Zarasų viešosios bibliotekos padaliniuose.

  Skaityti daugiau...
Visi įrašai